Bilety lotnicze z Polski do Hanoi

już od 3527 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od3527 PLN
zKrakowa
od3956 PLN
zGdańska
od4060 PLN
zWrocławia
od7452 PLN
zKatowic
od10427 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Hanoi są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Hanoi zapłacisz tylko 3527 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Hanoi niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Hanoi wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 3527 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Hanoi.
 


 
Istnieje wiele dobrych biur podróży na całym świecie, które zapewniają turystyczny wylot do Hanoi, po to by wysiąść na międzynarodowym lotnisku Noi Bai. Stolica Wietnamu jest miejscem szczególnym, jeżeli chodzi o azjatyckie miasta. Posiada naturalny wdzięk, elegancję i zapewnia masę emocji. Po przyjeździe wielkim zaskoczeniem mogą być dla Ciebie szerokie bulwary oraz niezliczona ilość rynków, targów, kramików, rzadko spotykanych w takiej okazałości. Jeżeli zaopatrzyć się w pamiątki, zwiedzanie nie sprawi żadnego problemu, gdyż większość zabytków znajduje się w niewielkiej odległości od siebie, choć wiele osób dociera na motocyklach oraz skuterach, które liczą obecnie w Hanoi ponad pół miliona – prawie dziesięć razy więcej niż liczba samochodów. Większość zabytków znajduje się na północnej stronie jeziora Hoan Kiem, w obrębie Starego Miasta. Na przykład mauzoleum Ho Chi Minh jest wielce oblegane, ze względu na to, że można ujrzeć zabalsamowane ciało założyciela współczesnego Wietnamu. Z kolei Hoa Lo Prison to budynek, który w przeszłości używany jako więzienie stanowił miejsce tortur. Zobaczysz także wiele małych magicznych świątyń z antykami. Dla zabawy pójdź na sztukę lalek wody, którą Wietnamczycy praktykują od X wieku.