Bilety lotnicze z Polski do Hawany

już od 3011 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od3011 PLN
zWarszawy
od3022 PLN
zGdańska
od3136 PLN
zWrocławia
od5014 PLN
zKatowic
od5059 PLN
zPoznania
od8411 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Hawany są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Hawany zapłacisz tylko 3011 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Hawany niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Hawany wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 3011 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Hawany.
 


 
Przepiękne plaże, gorące słońce, lazurowe wody oceanu... Nad Zatoką Meksykańską mieści się jedno z najbardziej malowniczych miejsc na świecie.
 
Hawana, stolica Kuby, podzielona jest na dwie części: Starą oraz Nową Hawanę. W pierwszej znajdują się zabytkowe budynki, pochodzące z okresu kolonialnego, doskonale ukazujące ducha tamtych czasów. W tej części miasta można zwiedzić również liczne muzea i galerie sztuki. Na szczególną uwagę zasługują pochodząca z 1563 roku twierdza El Morro oraz forteca San Carlos de la Cabańa, w której kiedyś znajdowało się więzienie.
 
Główną atrakcją Nowej Hawany jest biegnąca wzdłuż Oceanu Atlantyckiego promenada Malecón. Ulokowane w jej pobliżu rozrywki, dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń, zwłaszcza w trakcie karnawału. Obejrzyj profesjonalne pokazy tańca i zabaw się w rytmie salsy, rumby, bolero! Ta dzielnica pełna jest również fascynujących budowli, takich jak Torreón de San Lázaro – XVI-wieczne stanowisko obserwacyjne, Muzeum Napoleona, Uniwersytet Hawański oraz różnorodne luksusowe hotele.
 
Hawana to niezwykłe miejsce, zwłaszcza dla miłośników gorących plaż, niesamowitej przyrody, starych samochodów oraz tych, którzy doceniają smak kubańskiego rumu i oczywiście słynnych na całym świecie cygar.