Bilety lotnicze z Polski do Heraklion

już od 549 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od549 PLN
zWrocławia
od821 PLN
zPoznania
od853 PLN
zKatowic
od898 PLN
zRzeszowa
od975 PLN
zBydgoszczy
od1174 PLN
zKrakowa
od1582 PLN
zGdańska
od1605 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Heraklion są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Heraklion zapłacisz tylko 549 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Heraklion niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Heraklion wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 549 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Heraklion.
 


 
Na Krecie – jednej z najsławniejszych greckich wysp, leży starożytne miasto Heraklion. Zagospodarowanie tego terenu przez ludzi datuje się na około 2000 r. p.n.e. Prawdopodobnie istniał tam już wtedy port, który łączył Kretę z pozostałymi częściami antycznego świata.
 
Współcześnie Heraklion jest największym miastem Krety i głównym ośrodkiem gospodarczym, administracyjnym i kulturalnym wyspy. Atrakcyjność miasta wzrasta w dużej mierze dzięki jego położeniu. Ulokowany w północnej części Krety, tuż nad wodami Morza Egejskiego, Heraklion jest również jedną z najważniejszych miejscowości turystycznych w całej Grecji.
 
Długa historia pozwoliła miastu zgromadzić liczne zbiory eksponatów, które obecnie można podziwiać w kilku muzeach: Muzeum Archeologicznym, Muzeum Ikon, Muzeum Historycznym i Etnograficznym.
 
Jak na istniejące od kilku tysięcy lat miasto przystało, Heraklion może pochwalić się dużą ilością zabytków. Do najważniejszych z nich należą m.in.: katedra Agios Titos, kościół św. Marka pełniący obecnie funkcję galerii miejskiej, wenecka twierdza z czasów średniowiecza czy fontanna Morosiniego.