Bilety lotnicze z Polski do Hong Kongu

już od 2451 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Hongkong
od2451 PLN
Najtańsze loty do Hong Kongu są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Najniższe ceny biletów lotniczych z Polski są do Hongkongu. Połączenia lotnicze do Hongkongu oferują linie lotnicze . Loty na inne porty lotnicze Hong Kongu mogą być droższe niż do Hongkongu.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy do Hongkongu za bilety lotnicze z Polski do Hong Kongu zapłacisz tylko 2451 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Hong Kongu niższą od powyższej z Warszawy do Hongkongu.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Hong Kongu wybierz lotnisko, na którym chcesz wylądować i kliknij na klawisz z ceną (np. 2451 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze na wybrane lotnisko.
 


 
Wiele metropolii świata może pochwalić się niezwykłą dzielnicą Chinatown, która jest zazwyczaj jedną z ciekawszych atrakcji turystycznych. A gdyby tak odwiedzić prawdziwe Chińskie miasto? Hongkong to metropolia pod każdym względem niezwykła. Obecnie zamieszkuje ją blisko 7 milionów mieszkańców, a miasto przez wiele lat było swoistym pomostem łączącym Chińską Republikę Ludową ze światem zachodnim. Wszystko za sprawą nietypowej sytuacji politycznej. Hongkong przez wiele lat należał do Wielkiej Brytanii, jednak od 1997 roku wrócił na dobre do chińskiej macierzy, zachowując jednak dużą autonomię.
 
Miasto pozwala przede wszystkim poznać chińską kulturę, tradycję i historię. Jest też bardzo atrakcyjnie zlokalizowane, turystów urzekają miejscowe, bardzo zróżnicowane krajobrazy. Nie zawiodą się więc ani miłośnicy gór, ani też zwolennicy plażowania. Szczególnie Zatoka Repulska przyciąga wielu turystów spragnionych wypoczynku nad brzegiem morza. Aby zwiedzić Hongkong i nacieszyć się jego pięknem, potrzeba przynajmniej kilkunastu dni. Na szczególną uwagę zasługują naturalne atrakcje, jak na przykład Szczyt Wiktorii – najwyższe wzniesienie w okolicy, z którego roztacza się niesamowity widok na miasto. Przebywając w Chinach, nie można pominąć zwiedzania buddyjskiej świątyni. Najciekawszą w Hongkongu jest Świątynia Dziesięciu Tysięcy Buddów. Możesz w niej podziwiać liczne posągi buddów, klasztor czy pagodę.
 
W chińskim mieście trzeba koniecznie skosztować prawdziwej chińskiej kuchni. Na każdym kroku możesz spotkać otwarte bary i restauracje, w których czeka na Ciebie niezwykle egzotyczne menu.