Bilety lotnicze z Polski do Honolulu

już od 3089 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPoznania
od3089 PLN
zWarszawy
od3108 PLN
zKatowic
od3331 PLN
zWrocławia
od3505 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Honolulu są realizowane z Poznania. Tanie loty z Poznania są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Poznania.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Poznania za bilety lotnicze z Polski do Honolulu zapłacisz tylko 3089 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Honolulu niższą od powyższej z Poznania.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Honolulu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 3089 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Honolulu.
 


 
Wyspa O'ahu, na której znajduje się Honolulu, nazywana jest sercem Hawajów. W mieście znajdziesz wszystko, od najcenniejszych zabytków i pomników do światowej sławy sklepów i ośrodków kultury i sztuki.
 
Spędzając wakacje w Honolulu warto zajrzeć do Muzeum Biskupiego, poświęconego głównie naturalnej i kulturalnej historii Hawajów i Pacyfiku. Spragnionym kontaktu ze sztuką miasto proponuje wizytę w Muzeum Sztuki i Architektury. Niesamowitym przeżyciem jest wizyta w Pałacu Letnim Królowej Emmy. W centrum miasta, obok wysokich nowoczesnych wieżowców, znajdziesz Pałac Iolani, w którego architekturze wyraźne są wpływy europejskie, posąg Króla Kamehameha I, Kościół Kawaiahao oraz Wieżę Aloha. W pobliżu znajduje się także siedziba władz stanu oraz ratusz.
 
Położone w zachodniej części miasta Chinatown przepełnione jest sklepami, zielarniami, antykwariatami, świątyniami oraz barami i restauracjami. Życie kręci się wokół rynku, na którym sprzedawane są m.in. owoce egzotyczne i owoce morza. Chinatown w Honolulu to także miejsce, gdzie odbywają się różnego rodzaju wydarzenia kulturalne. Wybierz się koniecznie na spacer wzdłuż wybrzeża, w pierwszy piątek miesiąca, odwiedź najgorętsze kluby lub podziwiaj na żywo muzykę i pokazy teatralne.