Bilety lotnicze z Polski do Innsbrucku

już od 981 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPoznania
od981 PLN
zGdańska
od994 PLN
zWarszawy
od1026 PLN
zKatowic
od1198 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Innsbrucku są realizowane z Poznania. Tanie loty z Poznania są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Poznania.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Poznania za bilety lotnicze z Polski do Innsbrucku zapłacisz tylko 981 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Innsbrucku niższą od powyższej z Poznania.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Innsbrucku wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 981 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Innsbrucku.
 


 
Innsbruck, stolica Tyrolu, jest znany przede wszystkim ze skoczni narciarskiej i organizowanych na niej zawodów, w tym trzeciego konkursu z Turnieju Czterech Skoczni. Jednak to urocze miasteczko, niejako wciśnięte w górzysty krajobraz, ma do zaoferowania znacznie więcej. Ponadto w Innsbrucku wszędzie jest blisko.
 
Innsbruck to raj dla miłośników sportów zimowych. Dzięki kolejkom linowym na okoliczne szczyty dostaniesz się w zaledwie 20 minut. Okolice miasta to idealne miejsce dla uwielbiających aktywny wypoczynek i sport. Możesz tu zagrać w golfa, tenisa, jeździć konno, uprawiać trekking, kolarstwo górskie i nordic walking, a także popływać w basenie lub górskim jeziorze. Masz także szansę zrelaksować się w ekskluzywnym spa.
 
Miasto jest idealnym miejscem dla wielbicieli historycznych miejsc oraz pamiątek prezentowanych w muzeach. Wizyta w zamku cesarskim Hofburg lub w zamku Ambras dostarczy z pewnością niezapomnianych wrażeń. Kobietom uwielbiającym zakupy, poleca się przyjazd do Innsbrucka między 15 listopada a 6 stycznia, kiedy trwają zimowe wyprzedaże. To urocze miasteczko oferuje także wizytę w najwyżej położonym europejskim zoo, prezentującym alpejskie gatunki zwierząt.