Bilety lotnicze z Hiszpanii do Izmiru

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Hiszpanii do Izmiru niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Hiszpanii do Izmiru wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Izmiru.
 


 
Izmir to trzecie pod względem wielkości jak i popularności po Stambule oraz Ankarze tureckie miasto. Znajduje się w obrębie basenu Morza Śródziemnego, otoczone serią malowniczych gór, jest jednym z najbardziej kosmopolitycznych miast. Słynie z wielu atrakcji, które dotyczą cywilizacji minionych: greckiej, rzymskiej czy bizantyjskiej. Warto przyjechać do Izmiru, nie tylko dlatego, że stanowi dobrą bazę wypadową do dwóch popularniejszy miast, ale przez to jak wiele można tutaj urokliwych miejsc zobaczyć, jak wiele odwiedzić. Bo Izmir – to ważny port, a także świetne centrum handlowe, historyczny szlak komunikacyjny. Miasto stanowi połączenie tradycji z nowoczesną, katastrofalny pożar z wojny o niepodległość z 1922 roku zniszczył część starych budynków, zachowało się aczkolwiek kilka monumentalnych meczetów, dawnych bazarów, które z elementami innowacyjnymi tworzą specyficzną panoramę miasta. Za ważny cel zwiedzania uznaj odwiedzenie głównego placu Konak Meydani, jak również Parku Kultury, który obejmuje zoo, galerie sztuki oraz wiele zielonych terenów. Przy okazji zajrzyj do Ptasiego Raju – słynnego rezerwatu przyrody. Popularna jest również winda Asansor oraz linowe kolejki górskie.