Bilety lotnicze z Polski do Izmiru

już od 830 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od830 PLN
zKrakowa
od1339 PLN
zRzeszowa
od1878 PLN
zGdańska
od2157 PLN
zWrocławia
od2164 PLN
zKatowic
od2190 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Izmiru są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Izmiru zapłacisz tylko 830 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Izmiru niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Izmiru wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 830 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Izmiru.
 


 
Izmir to trzecie pod względem wielkości jak i popularności po Stambule oraz Ankarze tureckie miasto. Znajduje się w obrębie basenu Morza Śródziemnego, otoczone serią malowniczych gór, jest jednym z najbardziej kosmopolitycznych miast. Słynie z wielu atrakcji, które dotyczą cywilizacji minionych: greckiej, rzymskiej czy bizantyjskiej. Warto przyjechać do Izmiru, nie tylko dlatego, że stanowi dobrą bazę wypadową do dwóch popularniejszy miast, ale przez to jak wiele można tutaj urokliwych miejsc zobaczyć, jak wiele odwiedzić. Bo Izmir – to ważny port, a także świetne centrum handlowe, historyczny szlak komunikacyjny. Miasto stanowi połączenie tradycji z nowoczesną, katastrofalny pożar z wojny o niepodległość z 1922 roku zniszczył część starych budynków, zachowało się aczkolwiek kilka monumentalnych meczetów, dawnych bazarów, które z elementami innowacyjnymi tworzą specyficzną panoramę miasta. Za ważny cel zwiedzania uznaj odwiedzenie głównego placu Konak Meydani, jak również Parku Kultury, który obejmuje zoo, galerie sztuki oraz wiele zielonych terenów. Przy okazji zajrzyj do Ptasiego Raju – słynnego rezerwatu przyrody. Popularna jest również winda Asansor oraz linowe kolejki górskie.