Bilety lotnicze z Kostaryki do Kairu

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Kostaryki do Kairu niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Kostaryki do Kairu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Kairu.
 


 
Zobacz wreszcie na własne oczy najcenniejsze ślady starożytności i poczuj rytm największego miasta Afryki. Kair, zwany "Matką Świata", potrafi oszołomić, a jego wysoka pozycja na świecie wciąż nie ulega wątpliwości. Ważny ośrodek świata islamskiego, centrum turystyczne od ponad stu lat, zabytki cieszące sie niesłabnącym zainetresowaniem. Kair - "miasto tysiąca minaretów" - zabierze Cię w niezapomnianą podróż do przeszłości: poznaj egipskie piramidy, starożytne świątynie, grobowce, wspaniałe muzułmańskie zabytki, stare, chrześcijańskie kościoły i oczywiście bezcenne zbiory ze słynnego Muzeum Egipskiego. A gdy poczujesz, że monumentalny Kair zaczyna Cię przytłaczać, odkryj jego łagodniejsze oblicze - wąskie uliczki, galerie, przytulne kafejki, małe cukiernie. Po dniu pełnym wrażeń i zakupowym szaleństwie na targowisku Chan al-Chalili czy słynnych ulicach Mohammed Ali i Wekalat al-Balah, zrelaksuj się przy oryginalnej, smakowej shishy w jednej z tradycyjnych kawiarni. Nie zapomnij też skosztować typowej egipskiej potrawy - koshari. Również wieczorem Kair nie pozwala nawet na chwilę nudy. Stolica bawi się do białego rana w rozmaitych klubach i barach. Miasto nad Nilem jest też pełne kontrastów - być może to dlatego nieustannie fascynuje? Bogate osiedla willowe, nowoczesne centra biznesowe sąsiadują z rejonami zabytkowymi i dzielnicami biedoty. Kair ma więc wiele twarzy i z pewnością nie raz Cię zaskoczy...