Bilety lotnicze do Kanady

już od 2162 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Toronto
od2162 PLN
Montreal
od2652 PLN
Vancouver
od2749 PLN
Ottawa
od2910 PLN
Quebec
od2962 PLN
Calgary
od2971 PLN
Halifax
od3186 PLN
Winnipeg
od3358 PLN
Abbotsford
od4740 PLN
Edmonton
od6304 PLN
Sydney
od6436 PLN
Yellowknife
od8205 PLN
Churchill
od17145 PLN
Inuvik
od27151 PLN
Bella Bella
Campbell River Municip
Fort Franklin
Fort Mcmurray
Kangiqsujuaq
Medicine Hat
Norway House
Prince George
Prince Rupert
Sachigo Lake
Sachs Harbour
Sault Sainte Marie
Smith Falls
Tadoule Lake
Victoria Inner Harbour
Najtańsze loty do Kanady są realizowane z Berlina. Tanie loty z Berlina są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z mogą być wyższe niż z Berlina.
 
Najniższe ceny biletów lotniczych są do Toronto. Połączenia lotnicze do Toronto oferują linie lotnicze . Loty na inne porty lotnicze Kanady mogą być droższe niż do Toronto.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Berlina do Toronto za bilety lotnicze do Kanady zapłacisz tylko 2162 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy do Kanady niższą od powyższej z Berlina do Toronto.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze do Kanady wybierz lotnisko, na którym chcesz wylądować i kliknij na klawisz z ceną (np. 2162 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze na wybrane lotnisko.
 

Informujemy, że dnia 15 sierpnia nasza infolinia jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.