Bilety lotnicze z Polski do Kapsztadu

już od 3101 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od3101 PLN
zWarszawy
od3161 PLN
zKatowic
od4239 PLN
zWrocławia
od6012 PLN
zGdańska
od6073 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Kapsztadu są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Kapsztadu zapłacisz tylko 3101 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Kapsztadu niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Kapsztadu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 3101 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Kapsztadu.
 


 
Poszukujesz miejsca, w którym poczujesz się jak w zupełnie innym świecie? Odwiedź Kapsztad! Położone w najbardziej wysuniętej na Południe części Afryki, między dwoma oceanami oraz wysokimi pasmami gór, zachwyci Cię swoim pięknem. Kapsztad to cudowne, białe plaże, niezwykła roślinność, pyszne wina oraz niecodzienna, smaczna kuchnia. To niesamowite miasto ma Ci wiele do zaoferowania. Oprócz kąpieli, wypoczynku nad oceanem oraz korzystania z różnych wodnych atrakcji, koniecznie udaj się na wycieczkę po górach. Szczególną sławą cieszy się tutaj Góra Stołowa, która stanowi jeden z symboli miasta.
 
Nie sposób nie zauważyć wielokulturowości Kapsztadu. Przez lata miasto pozostawało pod wpływem rozmaitych narodów, z których każdy pozostawił po sobie ślad: Francuzi przyczynili się do rozpoczęcia produkcji wina, Holendrzy mieli swój udział w tworzeniu niezwykłych zabudowań, Anglicy natomiast w handlu oraz przemyśle. W celu zapoznania się z wieloletnią kulturą RPA, odwiedź Muzeum Południowoafrykańskie. Bogata i licząca nawet tysiące lat kolekcja z pewnością przyciągnie Twoją uwagę. Kapsztad urzeknie Cię nie tylko swoim naturalnym pięknem, ale i otwartością przyjaźnie nastawionych ludzi.