Bilety lotnicze z Portugalii do Katowic

już od 2278 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zFunchal
od2278 PLN
zCorvo Island
zFlores Island
zPico Island
zSanta Maria
Najtańsze loty do Katowic są realizowane z Funchal. Tanie loty z Funchal są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Portugalii mogą być wyższe niż z Funchal.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Funchal za bilety lotnicze z Portugalii do Katowic zapłacisz tylko 2278 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Portugalii do Katowic niższą od powyższej z Funchal.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Portugalii do Katowic wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 2278 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Katowic.