Bilety lotnicze z Polski do Kazachstanu

już od 2181 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Nur-Sultan (Astana)
od2181 PLN
Ałma Ata
od2556 PLN
Dzhezkazgan
Petropavlovsk
Semipalatinsk
Najtańsze loty do Kazachstanu są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Najniższe ceny biletów lotniczych z Polski są do Nur-Sultan (Astana). Połączenia lotnicze do Nur-Sultan (Astana) oferują linie lotnicze . Loty na inne porty lotnicze Kazachstanu mogą być droższe niż do Nur-Sultan (Astana).
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa do Nur-Sultan (Astana) za bilety lotnicze z Polski do Kazachstanu zapłacisz tylko 2181 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Kazachstanu niższą od powyższej z Krakowa do Nur-Sultan (Astana).
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Kazachstanu wybierz lotnisko, na którym chcesz wylądować i kliknij na klawisz z ceną (np. 2181 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze na wybrane lotnisko.