Bilety lotnicze z Polski do Kazania

już od 1203 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od1203 PLN
zKrakowa
od1246 PLN
zWrocławia
od1524 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Kazania są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Kazania zapłacisz tylko 1203 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Kazania niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Kazania wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 1203 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Kazania.
 


 
Jednym z największych i zarazem najpiękniejszych miast w Rosji jest Kazań. Leżąca nad Wołgą w południowo-zachodniej części kraju stolica Tatarstanu, znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Centralną część Kazania stanowi Stare Miasto. Znajduje się tam wiele pięknych budynków, prezentujących rozmaite style architektoniczne. Modernistyczne rezydencje doskonale komponują się z barokowymi zabytkami. Magiczna aura roztacza się wokół średniowiecznego, białego budynku Kremla, z którego rozciąga się wspaniały widok na największą rzekę Europy. Tuż obok znajduje się ukochany przez turystów plac Baumana, przy którym stoi kościół Trzech Króli wraz z czerwoną dzwonnicą. Kazań jest miejscem, w którym spotykają się kultura i tradycja Wschodu oraz Zachodu – obok strzelistych minaretów stoją tu stare cerkwie. Liczące już ponad tysiąc lat miasto jest ważnym ośrodkiem edukacyjnym i kulturalnym współczesnej Rosji. W ciągu roku odbywa się tam wiele festiwali. Szczególnie ważny jest Festiwal Operowy oraz Festiwal Baletu Klasycznego. W Kazaniu odnajdziemy także wiele muzeów, teatrów, kin, galerii handlowych i centrów rozrywki, w tym park wodny Riwiera.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych