Bilety lotnicze z Polski do Kenii

już od 2790 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Nairobi
od2790 PLN
Mombasa
od3108 PLN
Kisumu
od3627 PLN
Lokichoggio
Mara Lodges
Najtańsze loty do Kenii są realizowane z Katowic. Tanie loty z Katowic są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Katowic.
 
Najniższe ceny biletów lotniczych z Polski są do Nairobi. Połączenia lotnicze do Nairobi oferują linie lotnicze . Loty na inne porty lotnicze Kenii mogą być droższe niż do Nairobi.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Katowic do Nairobi za bilety lotnicze z Polski do Kenii zapłacisz tylko 2790 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Kenii niższą od powyższej z Katowic do Nairobi.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Kenii wybierz lotnisko, na którym chcesz wylądować i kliknij na klawisz z ceną (np. 2790 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze na wybrane lotnisko.