Bilety lotnicze z Polski do Kijowa

już od 34 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od34 PLN
zWrocławia
od265 PLN
zBydgoszczy
od508 PLN
zKrakowa
od527 PLN
zLublin
od554 PLN
zKatowic
od571 PLN
zPoznania
od603 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Kijowa są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Kijowa zapłacisz tylko 34 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Kijowa niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Kijowa wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 34 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Kijowa.
 


 
Kijów jest miastem o burzliwej i zarazem interesującej historii, przez wiele wieków znajdowało się bowiem pod rządami różnych państw. Pomimo że obecnie stanowi stolicę Ukrainy, Kijów pamięta czasy, kiedy to poddawany był wpływom obcych narodów.
 
Intensywne dzieje miasta spowodowały, że jest ono obecnie miejscem bardzo zróżnicowanym, szczególnie pod względem architektonicznym. Można tam spotkać zabytkowe budowle z różnych epok, reprezentujące rozmaite style. Najlepszym na to dowodem jest Cherszczatyk – jedna z najsłynniejszych na świecie ulic. Stanowi ona doskonałe odzwierciedlenie kijowskiej historii z ostatnich trzystu lat. Przy niej mieści się także wiele historycznych budowli. W ukraińskiej stolicy nie brakuje zabytków sakralnych. Zachwyt wzbudzają przede wszystkim Monaster św. Michała Archanioła o Złotych Kopułach oraz Sobór Mądrości Bożej. Miasto pełne jest również zabytków świeckich. Najpiękniejsze pochodzą z czasów średniowiecznych i zaliczają się do nich m.in. Złota Brama i Lacka Brama. Stolica Ukrainy jest jednym z najbardziej zielonych miast Europy ze względu na liczne parki oraz ogrody, które ciągną się wzdłuż rzeki Dniepr. Warto tam odpocząć po wielogodzinnym poznawaniu Kijowa.