Bilety lotnicze z Polski do Kijowa

już od 241 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Najtańsze loty do Kijowa są realizowane z Bydgoszczy. Tanie loty z Bydgoszczy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Bydgoszczy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Bydgoszczy za bilety lotnicze z Polski do Kijowa zapłacisz tylko 241 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Kijowa niższą od powyższej z Bydgoszczy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Kijowa wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 241 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Kijowa.
 


 
Kijów jest miastem o burzliwej i zarazem interesującej historii, przez wiele wieków znajdowało się bowiem pod rządami różnych państw. Pomimo że obecnie stanowi stolicę Ukrainy, Kijów pamięta czasy, kiedy to poddawany był wpływom obcych narodów.
 
Intensywne dzieje miasta spowodowały, że jest ono obecnie miejscem bardzo zróżnicowanym, szczególnie pod względem architektonicznym. Można tam spotkać zabytkowe budowle z różnych epok, reprezentujące rozmaite style. Najlepszym na to dowodem jest Cherszczatyk – jedna z najsłynniejszych na świecie ulic. Stanowi ona doskonałe odzwierciedlenie kijowskiej historii z ostatnich trzystu lat. Przy niej mieści się także wiele historycznych budowli. W ukraińskiej stolicy nie brakuje zabytków sakralnych. Zachwyt wzbudzają przede wszystkim Monaster św. Michała Archanioła o Złotych Kopułach oraz Sobór Mądrości Bożej. Miasto pełne jest również zabytków świeckich. Najpiękniejsze pochodzą z czasów średniowiecznych i zaliczają się do nich m.in. Złota Brama i Lacka Brama. Stolica Ukrainy jest jednym z najbardziej zielonych miast Europy ze względu na liczne parki oraz ogrody, które ciągną się wzdłuż rzeki Dniepr. Warto tam odpocząć po wielogodzinnym poznawaniu Kijowa.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych