Bilety lotnicze do Kolonii

już od 76 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od76 PLN
zNiemiec
od2163 PLN
zRosji
od11265 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Najtańsze loty do Kolonii są realizowane z Katowic. Tanie loty z Katowic są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z mogą być wyższe niż z Katowic.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Katowic za bilety lotnicze do Kolonii zapłacisz tylko 76 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy do Kolonii niższą od powyższej z Katowic.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze do Kolonii wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 76 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Kolonii.
 


 
Jeśli wylądujesz na lotnisku w Kolonii warto zastanowić się, co może zaoferować Tobie to posiadające ponad 2000-letnią historię miasto, a naprawdę atrakcji jest bardzo wiele. Zwiedzanie położonego we wschodniej części Niemiec miasta powinieneś rozpocząć od punktu orientacyjnego ale i również największej dumy Kolonii – gotyckiej katedry. Uważana za arcydzieło średniowiecznej architektury wysoko rozpościera się ponad dachami zwykłych domów. By odetchnąć widokiem, skorzystaj z kulturalnej oferty 42 kościelnych i prywatnych muzeów, które zawierają zbiory wszystkich epok. Można zagłębić się w dziejowość Rzymian, dowiedzieć się o historii karnawału i wielu innych rzeczach. Po intensywnym podróżowaniu wymagany jest odpoczynek, a przy tym odpowiedni posiłek. Aby dostać się do jednej z wielu restauracji czy pijalni piw wybierz rejs statkiem. Będziesz mógł podziwiać wtedy widok Starego Miasta wprost z podróżowania po Renie. Jak dotrzesz na miejsce, z pewnością musisz wypić regionalny piwo Kölsch, oraz zjeść niemieckie kiełbaski. Tradycyjna wizyta w Kolonii obejmuje również przypięcie kłódki do balustrady na Moście Hohenzollernów. Stanowi to dowód miłości oraz wyraz uczucia do swojego ukochanego.