Bilety lotnicze z Polski do Kolonii

 _s-_month_year_seo_-s_  _s-_month_year_seo_to_-s_ 61 626 20 20

01 sty 1970
01 sty 1970
Sprawdź promocje na loty :
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Kolonii niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Kolonii w styczniu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Kolonii.
 


 
Jeśli wylądujesz na lotnisku w Kolonii warto zastanowić się, co może zaoferować Tobie to posiadające ponad 2000-letnią historię miasto, a naprawdę atrakcji jest bardzo wiele. Zwiedzanie położonego we wschodniej części Niemiec miasta powinieneś rozpocząć od punktu orientacyjnego ale i również największej dumy Kolonii – gotyckiej katedry. Uważana za arcydzieło średniowiecznej architektury wysoko rozpościera się ponad dachami zwykłych domów. By odetchnąć widokiem, skorzystaj z kulturalnej oferty 42 kościelnych i prywatnych muzeów, które zawierają zbiory wszystkich epok. Można zagłębić się w dziejowość Rzymian, dowiedzieć się o historii karnawału i wielu innych rzeczach. Po intensywnym podróżowaniu wymagany jest odpoczynek, a przy tym odpowiedni posiłek. Aby dostać się do jednej z wielu restauracji czy pijalni piw wybierz rejs statkiem. Będziesz mógł podziwiać wtedy widok Starego Miasta wprost z podróżowania po Renie. Jak dotrzesz na miejsce, z pewnością musisz wypić regionalny piwo Kölsch, oraz zjeść niemieckie kiełbaski. Tradycyjna wizyta w Kolonii obejmuje również przypięcie kłódki do balustrady na Moście Hohenzollernów. Stanowi to dowód miłości oraz wyraz uczucia do swojego ukochanego.