Bilety lotnicze z Polski do Kopenhagi

już od 291 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od291 PLN
zGdańska
od417 PLN
zWrocławia
od505 PLN
zKatowic
od550 PLN
zBydgoszczy
od552 PLN
zPoznania
od559 PLN
zWarszawy
od626 PLN
zLublin
od1498 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Kopenhagi są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Kopenhagi zapłacisz tylko 291 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Kopenhagi niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Kopenhagi wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 291 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Kopenhagi.
 


 
Duńska stolica co roku przyciąga tysiące turystów z całego świata. To bajkowe, a jednocześnie na wskroś współczesne miejsce, posiada wielu amatorów. Dlaczego?
 
Kopenhaga oferuje wszystkim, którzy ją odwiedzają, szeroki wachlarz atrakcji. Z pewnością nie zawiodą się ci, którzy kochają obcowanie z historią i zwiedzanie. Wspaniałych zabytków, jak i niezwykle ciekawych placówek muzealnych nie zabraknie. Jeśli zdecydujesz się spędzić tam choćby kilka dni, wybierz się na długi spacer i podążaj śladami H. Ch. Andersena i S. Kierkegaarda. Odkryj miejsca, w których do dziś wspomina się te wybitne postaci. Nie zapomnij także zobaczyć symbolu miasta – Małej Syrenki.
 
Wielbicieli złocistego trunku bez wątpienia ucieszy wizyta w jednym z tamtejszych browarów, w których skosztować można tę duńską specjalność. Wrażenie na wszystkich zrobi też doskonale zorganizowana miejska komunikacja oraz ścieżki rowerowe, które sprawiają, że nie jeden zwolennik czterech kółek zmienia swoje upodobania.
 
Chyba nie trzeba Cię już przekonywać, dlaczego warto odwiedzić Kopenhagę. Skuś się na baśniową podróż we współczesnych realiach.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych