Bilety lotnicze z Polski do Korfu

już od 269 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPoznania
od269 PLN
zKrakowa
od292 PLN
zWarszawy
od293 PLN
zKatowic
od826 PLN
zGdańska
od845 PLN
zLublin
od943 PLN
zRzeszowa
od6209 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Korfu są realizowane z Poznania. Tanie loty z Poznania są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Poznania.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Poznania za bilety lotnicze z Polski do Korfu zapłacisz tylko 269 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Korfu niższą od powyższej z Poznania.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Korfu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 269 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Korfu.