Bilety lotnicze z Hiszpanii do Krakowa

już od 573 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zMadrytu
od573 PLN
zBarcelony
od629 PLN
zAlicante
od947 PLN
zLanzarote
od1036 PLN
zBilbao
od1100 PLN
zFuerteventury
od1414 PLN
zWalencji
od1631 PLN
zMalagi
od1710 PLN
zGran Canarii
zSanta Cruz de La Palma
zValladolid
zWake Island
Najtańsze loty do Krakowa są realizowane z Madrytu. Tanie loty z Madrytu są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Hiszpanii mogą być wyższe niż z Madrytu.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Madrytu za bilety lotnicze z Hiszpanii do Krakowa zapłacisz tylko 573 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Hiszpanii do Krakowa niższą od powyższej z Madrytu.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Hiszpanii do Krakowa wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 573 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Krakowa.
 


 
Kraków budzi zawsze ogromny zachwyt wszystkich zagranicznych turystów, którzy mieli okazję odwiedzić południową część Polski. Jeśli jeszcze nie widziałeś naszego królewskiego miasta, koniecznie nadrób zaległości!
 
Spacerując zabytkowymi uliczkami, nadal czuć ducha historii i niepowtarzalny klimat miasta dawnej bohemy. Ciężko poznać jego wszystkie uroki ( tu dzieje się naprawdę dużo!), ale Rynek Główny, Wawel i Kazimierz to obowiązkowe punkty na turystycznej trasie. Starówka, wraz z kościołem Mariackim i Sukiennicami, jest największym średniowiecznym placem Europy - stąd też jej wyjątkowość na skalę światową. Na Rynku możesz zasmakować w oryginalnych, krakowskich preclach i wziąć udział w tradycyjnych imprezach, które nawiązują do miejscowych legend lub historii: czerwcowym pochodzie Lajkonika, intronizacji Króla Krukowego lub grudniowym konkursie szopek.
 
Idąc najstarszą i jedną z najpiękniejszych ulic,ulicą Kanoniczną, dojdziesz do sławnego Wawelu. W zamkowych wnętrzach warto zobaczyć królewskie komnaty, kolekcję wschodniej sztuki i trofeów wojennych oraz unikalny zbiór flamandzkich arrasów. Wzgórze wawelskie wygląda też imponująco nocą, gdy możesz z góry podziwiać rozświetlony, stary Kraków.
 
A dla miłośników spokojnych, klimatycznych zakątków - żydowski Kazimierz. W niewielkich kawiarniach, barach i galeriach zbierają się ci, których zmęczył już zatłoczony, "turystyczny" Rynek. Wyjątkowość tej dzielnicy tkwi w jej odmiennym charakterze. Z jednej strony luksusowe hotele i restauracje, z drugiej pracownie rzemieślnicze, antykwariaty, targi staroci, pracownie artystyczne.
 
Małopolska stolica przez cały rok dostarcza wyjątkowych wrażeń. Poznaj więc najlepsze oblicze sztuki na fantastycznych krakowskich festiwalach. Misteria Paschalia, Sacrum Profanum, Festiwal Muzyki Polskiej, Selector Festival i Unsound - to muzyczna podróż w czasie, od baroku po XXI wiek. Światową markę wyrobiły sobie również największe w kraju Targi Książki, literackie festiwale im. Czesława Miłosza i Josepha Conrada, teatralny przegląd Boska Komedia czy ArtBoom Festival promujący sztukę nowoczesną. Fanów kinematografii od lat przyciągają Off Camera, Krakowski Festiwal Filmowy i Festiwal Muzyki Filmowej. Oczywiście nie można zapomnieć o słynnym Festiwalu Kultury Żydowskiej. Naprawdę jest w czym wybierać. A jeśli chcesz spędzić w Krakowie ostatnią noc roku, koniecznie wpadnij na Rynek, gdzie sylwestrowa noc upływa w szalonym rytmie imprezy Wow!Night.