Bilety lotnicze z Polski do Krakowa

już od 78 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od78 PLN
zSzczecina
od78 PLN
zWarszawy
od209 PLN
zOlsztyn
od249 PLN
zBydgoszczy
od409 PLN
zPoznania
od461 PLN
zZielonej Góry
od528 PLN
zRzeszowa
od559 PLN
zWrocławia
od684 PLN
zKatowic
od852 PLN
zŁódź
od12386 PLN
Najtańsze loty do Krakowa są realizowane z Gdańska. Tanie loty z Gdańska są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Gdańska.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Gdańska za bilety lotnicze z Polski do Krakowa zapłacisz tylko 78 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Krakowa niższą od powyższej z Gdańska.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Krakowa wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 78 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Krakowa.
 


 
Kraków budzi zawsze ogromny zachwyt wszystkich zagranicznych turystów, którzy mieli okazję odwiedzić południową część Polski. Jeśli jeszcze nie widziałeś naszego królewskiego miasta, koniecznie nadrób zaległości!
 
Spacerując zabytkowymi uliczkami, nadal czuć ducha historii i niepowtarzalny klimat miasta dawnej bohemy. Ciężko poznać jego wszystkie uroki ( tu dzieje się naprawdę dużo!), ale Rynek Główny, Wawel i Kazimierz to obowiązkowe punkty na turystycznej trasie. Starówka, wraz z kościołem Mariackim i Sukiennicami, jest największym średniowiecznym placem Europy - stąd też jej wyjątkowość na skalę światową. Na Rynku możesz zasmakować w oryginalnych, krakowskich preclach i wziąć udział w tradycyjnych imprezach, które nawiązują do miejscowych legend lub historii: czerwcowym pochodzie Lajkonika, intronizacji Króla Krukowego lub grudniowym konkursie szopek.
 
Idąc najstarszą i jedną z najpiękniejszych ulic,ulicą Kanoniczną, dojdziesz do sławnego Wawelu. W zamkowych wnętrzach warto zobaczyć królewskie komnaty, kolekcję wschodniej sztuki i trofeów wojennych oraz unikalny zbiór flamandzkich arrasów. Wzgórze wawelskie wygląda też imponująco nocą, gdy możesz z góry podziwiać rozświetlony, stary Kraków.
 
A dla miłośników spokojnych, klimatycznych zakątków - żydowski Kazimierz. W niewielkich kawiarniach, barach i galeriach zbierają się ci, których zmęczył już zatłoczony, "turystyczny" Rynek. Wyjątkowość tej dzielnicy tkwi w jej odmiennym charakterze. Z jednej strony luksusowe hotele i restauracje, z drugiej pracownie rzemieślnicze, antykwariaty, targi staroci, pracownie artystyczne.
 
Małopolska stolica przez cały rok dostarcza wyjątkowych wrażeń. Poznaj więc najlepsze oblicze sztuki na fantastycznych krakowskich festiwalach. Misteria Paschalia, Sacrum Profanum, Festiwal Muzyki Polskiej, Selector Festival i Unsound - to muzyczna podróż w czasie, od baroku po XXI wiek. Światową markę wyrobiły sobie również największe w kraju Targi Książki, literackie festiwale im. Czesława Miłosza i Josepha Conrada, teatralny przegląd Boska Komedia czy ArtBoom Festival promujący sztukę nowoczesną. Fanów kinematografii od lat przyciągają Off Camera, Krakowski Festiwal Filmowy i Festiwal Muzyki Filmowej. Oczywiście nie można zapomnieć o słynnym Festiwalu Kultury Żydowskiej. Naprawdę jest w czym wybierać. A jeśli chcesz spędzić w Krakowie ostatnią noc roku, koniecznie wpadnij na Rynek, gdzie sylwestrowa noc upływa w szalonym rytmie imprezy Wow!Night.