Bilety lotnicze do Kuala Lumpur

już od 3595 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od3595 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Najtańsze loty do Kuala Lumpur są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze do Kuala Lumpur zapłacisz tylko 3595 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy do Kuala Lumpur niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze do Kuala Lumpur wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 3595 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Kuala Lumpur.
 


 
Jeżeli ciepłe kraje, to dlaczego nie Malezja? W stolicy tego azjatyckiego państwa – Kuala Lumpur – egzotyka łączy się w fascynujący sposób z nowoczesnością. Najważniejszą atrakcją miasta są słynne bliźniacze wieże Petronas Towers o wysokości 452 m, które uznawane są za drugą co do wysokości budowlę świata. Czwartą co do wysokości konstrukcją świata jest z kolei wieża telewizyjna, również mieszcząca się w Kuala Lumpur.
 
Kuala Lumpur to miasto wielu religii. Najwięcej jest tu wyznawców islamu, duże znaczenie ma też hinduizm oraz buddyzm. Jak łatwo się domyślić, w mieście jest też wiele świątyń. Warto udać się więc do meczetu, aby bliżej zapoznać się z obrzędami islamu. Dla porównania można zobaczyć również świątynie wyznawców hinduistyczne i buddyjskie. Stolica Malezji to istny raj dla miłośników zakupów. Nie brakuje tu różnorodnych sklepów, centrów handlowych czy straganów z miejscowymi wyrobami, a dodatkową zachętą są bardzo atrakcyjne ceny.
 
Miasto urzeknie Cię połączeniem nowoczesnych budynków z egzotyczną z europejskiego punktu widzenia kulturą, spodobają Ci się też zapewne przepiękne, zielone parki i ogrody. Właśnie w tych miejscach można sobie odpocząć od miejskiego zgiełku, podziwiając jednocześnie tropikalną roślinność. Nie zapomnij udać się też na jedną z plantacji herbaty. Będąc w Kuala Lumpur, koniecznie musisz spróbować tradycyjnych potraw. W mieście nie brakuje co prawda europejskich restauracji, ale obowiązkowo trzeba też sobie chociaż raz zaserwować typowo azjatycki posiłek.