Bilety lotnicze z Polski do Larnaki

już od 454 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od454 PLN
zKatowic
od602 PLN
zWrocławia
od609 PLN
zGdańska
od610 PLN
zKrakowa
od610 PLN
zRzeszowa
od610 PLN
zLublin
od644 PLN
zPoznania
od645 PLN
zBydgoszczy
od669 PLN
zSzczecina
od761 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Larnaki są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Larnaki zapłacisz tylko 454 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Larnaki niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Larnaki wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 454 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Larnaki.
 


 
Larnaka jest niewielkim, aczkolwiek bardzo imponującym miastem Cypru. Warto się tam udać przede wszystkim ze względu na wspaniałe plaże i ciepłe morze, które przyciągną swoim pięknem niejednego wczasowicza. Nie są to jednak jedyne atrakcje w Larnace. Miasto zostało zbudowane na ruinach stolicy starożytnego królestwa Kition. Można tam więc podziwiać pozostałości po dawniejszych mieszkańcach, pośród których prawdopodobnie znajdowali się: Łazarz, człowiek wskrzeszony przez Jezusa czy też filozof Zenon, założyciel szkoły stoickiej.
 
Dzięki odkryciom geologicznym w Larnace funkcjonuje obecnie niezwykle ciekawe muzeum archeologiczne, gdzie można obejrzeć kolekcję zbiorów pochodzących nawet z czasów neolitycznych. Poza tym w Larnace znajduje się wiele sakralnych zabytków, m.in. kościół Ayios Lazaros, kościół Angeloktisti, meczet Hala Sultana Tekesi czy monastyr Stavrovouni. Tuż przy meczecie znajduje się słone jezioro Hala Sultan Tekke, które latem prawie całkowicie wysycha, pozostawiając na dnie warstwę soli. Jest to doskonałe miejsce do obserwacji przyrody, zwłaszcza ptactwa wodnego, na przykład flamingów.