Bilety lotnicze z Polski do Liverpoolu

już od 266 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zSzczecina
od266 PLN
zKrakowa
od446 PLN
zPoznania
od700 PLN
zБыдгощ
zГданьск
zКатовице
zКошалин
zЛодзь
zЛюблин
zОльштын
zРадом
zЖешув
zВаршава
zВроцлав
zЗелена-Гура
Najtańsze loty do Liverpoolu są realizowane z Szczecina. Tanie loty z Szczecina są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Szczecina.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Szczecina za bilety lotnicze z Polski do Liverpoolu zapłacisz tylko 266 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Liverpoolu niższą od powyższej z Szczecina.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Liverpoolu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 266 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Liverpoolu.
 


 
W zachodniej Anglii, przy ujściu rzeki Mersey do Morza Irlandzkiego, położony jest jeden z głównych portów europejskich obsługujących żeglugę atlantycką – Liverpool. Jakie możliwości spędzania wolnego czasu oferuje on turystom?
 
Liverpool to nie tylko ważny węzeł komunikacyjny, ale także istotny ośrodek kulturalny i naukowy. Wszyscy, którzy zdecydują się zwiedzić to piękne miasto, z pewnością nie będą żałować. Rozpocznij jedyną w swoim rodzaju przygodę i podążaj śladami legendarnego zespołu The Beatles. To tu bowiem znajduje się unikatowe muzeum The Beatles Story oraz dom rodzinny Paula McCartney’a, dzięki którym przeniesiesz się w czasy najwybitniejszych gwiazd muzyki. Kochasz sztukę? Odwiedź galerię Tate Liverpool, w której zobaczysz wybitne dzieła brytyjskiej i międzynarodowej sztuki współczesnej, a dzięki regularnym zmianom ekspozycji będziesz miał okazję podziwiać prace najsłynniejszych malarzy świata. Następnie wybierz się do planetarium albo National Wild Flower Centre. Będąc w Liverpoolu nie zapominaj też, że jest to znane zagłębie piłkarskie. Przekonaj się, gdzie rozgrywa swoje mecze drużyna FC Liverpool oraz zobacz, jak w tamtejszych pubach integrują się kibice.