Bilety lotnicze z Polski do Lizbony

już od 182 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od182 PLN
zWrocławia
od216 PLN
zKrakowa
od395 PLN
zGdańska
od712 PLN
zPoznania
od713 PLN
zKatowic
od937 PLN
zBydgoszczy
od1197 PLN
zSzczecina
od1334 PLN
zRzeszowa
od1365 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Lizbony są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Lizbony zapłacisz tylko 182 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Lizbony niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Lizbony wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 182 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Lizbony.
 

 
Wspaniałe, wielowiekowe budowle, mnogość rozmaitych atrakcji, tereny zielone wprost stworzone do odpoczynku, a także interesujące wydarzenia kulturalne – to tylko część z tego, co ma Ci do zaproponowania stolica Portugalii.
 
Lizbona to miasto niezwykle chętnie odwiedzane przez turystów. I nic dziwnego – któż nie skusiłby się na podroż do tak ciekawego miejsca? Amatorzy podążania śladami historii mogą tam podziwiać m.in. romańsko-gotycką katedrę, piękne kościoły i pałace z okresu XVI –XVIII wieku. Resztki niedosytu poznawczego skutecznie wypełnią tamtejsze placówki muzealne. Planując swój pobyt w portugalskiej stolicy, weź pod uwagę okresy trwania odbywających się tam festiwali, a w szczególności słynnego festiwalu muzycznego Fado oraz Festiwalu Wina. Jeżeli należysz do osób, które kochają rozrywkę, Lizbona to idealne miasto dla Ciebie. Znajdziesz tam niemalże wszystko od teatrów i kin, poprzez ogród zoologiczny i botaniczny, po parki, planetarium, oceanarium czy obiekty sportowe. Z pewnością oczaruje Cię też tamtejsze nocne życie i szeroka oferta klubów pustoszejących dopiero bladym świtem. Nie zwlekaj, odkryj Lizbonę już teraz.