Bilety lotnicze z Polski do Lublany

już od 656 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od656 PLN
zWarszawy
od688 PLN
zPoznania
od690 PLN
zRzeszowa
od690 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Lublany są realizowane z Gdańska. Tanie loty z Gdańska są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Gdańska.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Gdańska za bilety lotnicze z Polski do Lublany zapłacisz tylko 656 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Lublany niższą od powyższej z Gdańska.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Lublany wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 656 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Lublany.
 


 
Stolica Słowenii, Lublana, ulokowana jest w kotlinie otoczonej wzgórzami, z których rozciąga się malowniczy widok na miasto i okolice. Miasto nie jest duże, liczy około 250 000 mieszkańców, a jednak mimo to warto je odwiedzić.
 
Lublana to zabytkowe miasto z przepiękną, zadbaną architekturą. Najokazalszą budowlą w mieście jest XVI-wieczny zamek, który widnieje na jednym z zalesionych wzgórz. Połączenie elementów renesansowych, barokowych i modernistycznych to z kolei znak rozpoznawczy lublańskiej starówki. Będąc w stolicy Słowenii, warto wybrać się na spacer wzdłuż rzeki Lublanicy. Na uwagę zasługują liczne mosty łączące jej brzegi.
 
Słowenia przez wiele lat ulegała wpływom sąsiednich państw, co jest szczególnie widoczne w bardzo urozmaiconej kuchni. W Lublanie można znaleźć restauracje i kawiarnie z jedzeniem z całego świata, najpopularniejsze są tu jednak potrawy austriackie, węgierskie oraz włoskie.
 
Mimo niewielkich rozmiarów, miasto, podobnie jak inne stolice, pulsuje pozytywną energią od świtu do zmierzchu. Lublana jest miejscem, w którym odbywają się rozmaite festiwale: filmowe, muzyczne, teatralne, a nawet festiwal wina. Miłośnicy sztuki także znajdą coś dla siebie. Oprócz październikowego Międzynarodowego Festiwalu Sztuki, każdego roku odbywa się tu Noc Otwartych Muzeów.