Bilety lotnicze z Polski do Lwowa

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Lwowa niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Lwowa wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Lwowa.
 


 
Poznaj tajemnice jednego z najbardziej niezwykłych miast Europy Wschodniej. Wybierając się do Lwowa, możesz być pewien, że wrócisz odmieniony i wzbogacony nowymi doświadczeniami.
 
Miasto, będące niegdyś pod władaniem I Rzeczypospolitej, przepełnione jest nadal polskimi akcentami, na ich czele znajduje się Cmentarz Orląt Lwowskich. Możesz być pewien, że w tym miejscu, po prostu nie można się nudzić. Miłośnicy sztuki powinni wybrać się do jednego z wielu muzeów, przepełnionych nietuzinkowymi obrazami wybitnych twórców, nie tylko ukraińskich. Na liście miejsc wartych odwiedzenia jest historyczne centrum miasta, uznane przez UNESCO za narodowe dziedzictwo. Niezwykłego klimatu stolicy obwodu Lwowskiego nadają rozmieszczone w różnych punktach miasta prawosławne cerkwie, ze swymi kolorowymi kopułami. Dla najbardziej spostrzegawczych podróżników przygotowana jest specjalna zagadka. Sprawdź, ile dostrzegasz różnic między starówką wrocławską, a lwowską. Gdy nasycisz się atmosferą tego miejsca, koniecznie spróbuj ukraińskich przysmaków: barszczyku czy tradycyjnych pierogów.
 
Wybierz się w niezapomnianą podróż i zobacz, jak wygląda jedno z kluczowych miast, które współorganizowało Euro 2012.