Bilety lotnicze z Polski do Lwowa

już od 73 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPoznania
od73 PLN
zWarszawy
od79 PLN
zKrakowa
od116 PLN
zSzczecina
od201 PLN
zGdańska
od241 PLN
zZielonej Góry
od501 PLN
zBydgoszczy
od505 PLN
zRzeszowa
od507 PLN
zKatowic
od510 PLN
zWrocławia
Najtańsze loty do Lwowa są realizowane z Poznania. Tanie loty z Poznania są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Poznania.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Poznania za bilety lotnicze z Polski do Lwowa zapłacisz tylko 73 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Lwowa niższą od powyższej z Poznania.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Lwowa wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 73 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Lwowa.
 


 
Poznaj tajemnice jednego z najbardziej niezwykłych miast Europy Wschodniej. Wybierając się do Lwowa, możesz być pewien, że wrócisz odmieniony i wzbogacony nowymi doświadczeniami.
 
Miasto, będące niegdyś pod władaniem I Rzeczypospolitej, przepełnione jest nadal polskimi akcentami, na ich czele znajduje się Cmentarz Orląt Lwowskich. Możesz być pewien, że w tym miejscu, po prostu nie można się nudzić. Miłośnicy sztuki powinni wybrać się do jednego z wielu muzeów, przepełnionych nietuzinkowymi obrazami wybitnych twórców, nie tylko ukraińskich. Na liście miejsc wartych odwiedzenia jest historyczne centrum miasta, uznane przez UNESCO za narodowe dziedzictwo. Niezwykłego klimatu stolicy obwodu Lwowskiego nadają rozmieszczone w różnych punktach miasta prawosławne cerkwie, ze swymi kolorowymi kopułami. Dla najbardziej spostrzegawczych podróżników przygotowana jest specjalna zagadka. Sprawdź, ile dostrzegasz różnic między starówką wrocławską, a lwowską. Gdy nasycisz się atmosferą tego miejsca, koniecznie spróbuj ukraińskich przysmaków: barszczyku czy tradycyjnych pierogów.
 
Wybierz się w niezapomnianą podróż i zobacz, jak wygląda jedno z kluczowych miast, które współorganizowało Euro 2012.