Bilety lotnicze z Niemiec do Lyon

już od 983 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Najtańsze loty do Lyon są realizowane z Hanoweru. Tanie loty z Hanoweru są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Niemiec mogą być wyższe niż z Hanoweru.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Hanoweru za bilety lotnicze z Niemiec do Lyon zapłacisz tylko 983 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Niemiec do Lyon niższą od powyższej z Hanoweru.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Niemiec do Lyon wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 983 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Lyon.
 


 
Lyon jest jednym z najstarszych miast Francji. Założony został w I wieku p.n.e. przez Rzymian. Znajdujące się w środkowo-wschodniej części kraju miasto, nieprzerwanie rozwija się od momentu powstania. W XV wieku była to jedna z najbardziej zaludnionych miejscowości w Europie. Przeludnienie i ryzyko wybuchu epidemii zadecydowały o dalszym rozwoju Lyonu. W ciągu dwóch tysięcy lat we francuskim mieście powstały liczne obiekty zabytkowe, z których wiele możemy podziwiać do dnia dzisiejszego. Znajdują się tam m.in. rzymskie teatry: większy - mogący pomieścić około 10 tysięcy widzów oraz mniejszy, w którym mieściło się około trzech tysięcy osób. W późniejszych wiekach Lyon był domem dla wielu artystów, polityków oraz innych osobistości. Podczas zwiedzania można więc obejrzeć ich domy i rezydencje. Aby poczuć prawdziwy klimat miasta, warto wybrać się na spacer wąskimi, gotyckimi i renesansowymi uliczkami, pośród których niewielkie restauracje i kawiarenki przyciągają wspaniałymi zapachami. Lyon jest nazywany również kulinarną stolicą Francji, dlatego nie brakuje tam miejsc, serwujących przepyszne dania jednej z najsłynniejszych kuchni świata.