Bilety lotnicze z Polski do Malezji

już od 2146 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Kuala Lumpur
od2146 PLN
Penang
od2235 PLN
Ipoh
od2731 PLN
Kuching
od2951 PLN
Kota Kinabalu
od3002 PLN
Labuan
od3681 PLN
Sibu
od5374 PLN
Lahad Datu
od15222 PLN
Long Lellang
Long Seridan
Najtańsze loty do Malezji są realizowane z Katowic. Tanie loty z Katowic są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Katowic.
 
Najniższe ceny biletów lotniczych z Polski są do Kuala Lumpur. Połączenia lotnicze do Kuala Lumpur oferują linie lotnicze . Loty na inne porty lotnicze Malezji mogą być droższe niż do Kuala Lumpur.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Katowic do Kuala Lumpur za bilety lotnicze z Polski do Malezji zapłacisz tylko 2146 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Malezji niższą od powyższej z Katowic do Kuala Lumpur.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Malezji wybierz lotnisko, na którym chcesz wylądować i kliknij na klawisz z ceną (np. 2146 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze na wybrane lotnisko.