Bilety lotnicze z Polski do Malmo

już od 38 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od38 PLN
zGdańska
od80 PLN
zWarszawy
od108 PLN
zKatowic
od1565 PLN
zWrocławia
od1567 PLN
zRzeszowa
od1574 PLN
zLublin
od1802 PLN
zPoznania
od2542 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Malmo są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Malmo zapłacisz tylko 38 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Malmo niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Malmo wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 38 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Malmo.
 


 
Wszystkie drogi w pięknej prowincji Skanii w południowej Szwecji prowadzą do Malmo. Miasto to jest połączone z duńską Kopenhagą poprzez most nad cieśniną Sund. Konstrukcja ta jest jedną z największych w Europie. Dwa miasta, dwa kraje, dwa światy. Po prostu musisz to zobaczyć. Malmo to niewielkie, ale przyjazne miasto z dużym wyborem atrakcji kulturalnych. Dodatkowo dobrej jakości restauracje i wspaniałe kawiarnie sprawią, że wypoczynek w Malmo będzie niezapomnianą ucztą dla zmysłów. Jeśli natomiast szukasz najnowszych trendów w modzie, w tym wspaniałym miasteczku kupisz wszystko, czego potrzebujesz, spacerując np. znajdującym się w centrum placem Gustawa Adolfa.
 
Będąc w Malmo, koniecznie zajrzyj do zamku, będącego obecnie siedzibą muzeum historii i sztuki, a także terrarium i akwarium. Zmęczony zwiedzaniem możesz odpocząć w ogrodzie zamkowym, otwartym przez cały rok. Przechadzając się po mieście spotkasz również najwyższy budynek w całej Skandynawii, Muzeum Technologiczne oraz najstarszą i prawdopodobnie największą świątynie w Malmo – kościół św. Piotra. Najlepiej wybrać się do Malmo w sierpniu, kiedy odbywa się Malmofestivalen, będący wspaniałym wydarzeniem kulturalnym i kulinarnym.