Bilety lotnicze z Niemiec do Manilli

już od 3237 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Najtańsze loty do Manilli są realizowane z Monachium. Tanie loty z Monachium są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Niemiec mogą być wyższe niż z Monachium.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Monachium za bilety lotnicze z Niemiec do Manilli zapłacisz tylko 3237 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Niemiec do Manilli niższą od powyższej z Monachium.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Niemiec do Manilli wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 3237 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Manilli.
 


 
Stolicą Filipin jest Manila – ogromna aglomeracja miejska, skupiająca ponad 11 milionów niezwykle miłych i życzliwych ludzi. Manila jest typowym nowoczesnym miastem azjatyckim. Spotkasz w nim przede wszystkim potężne drapacze chmur, oszklone biurowce, centra handlowe z licznymi sklepami i innymi usługami.
 
Turystyczne atrakcje Manili skupiają się głównie na Rizal Parku, 58-hektarowym obszarze, na którym znajdują się m.in. Muzeum Narodowe, Planetarium czy makieta Archipelagu Filipińskiego Relief Filipin. Możesz podziwiać tam również azjatycką florę oraz faunę w Orchidarium oraz Oceanarium. Ze względu na to, że ponad 90% mieszkańców Manili jest wyznania katolickiego, w mieście znajduje się wiele zabytków sakralnych. Jednym z najstarszych jest XV-wieczny kościół św. Augustyna, umieszczony na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zainteresowanie wzbudza także nowoczesny i dosyć oryginalny budynek Bazyliki św. Sebastiana, zbudowany w XX wieku ze stalowych prefabrykatów.
 
Będąc w Manili nie można pominąć najstarszej na świecie dzielnicy chińskiej, z pysznym chińskim jedzeniem i typową dla tego kraju zabudową. Dodatkową atrakcję filipińskiej stolicy stanowi dostęp do ciepłych wód Morza Południowochińskiego.