Bilety lotnicze z Polski do Marsylii

już od 610 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPoznania
od610 PLN
zWarszawy
od746 PLN
zKrakowa
od776 PLN
zWrocławia
od1159 PLN
zKatowic
od1279 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Marsylii są realizowane z Poznania. Tanie loty z Poznania są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Poznania.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Poznania za bilety lotnicze z Polski do Marsylii zapłacisz tylko 610 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Marsylii niższą od powyższej z Poznania.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Marsylii wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 610 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Marsylii.
 


 
Marsylia jako największe miasto Lazurowego Wybrzeża, ma bardzo wiele do zaoferowania odwiedzającym ją turystom. Jest to bowiem nie tylko wspaniały kurort z piaszczystymi plażami, luksusowymi hotelami i białymi jachtami, które bujają się tuż przy brzegu, ale także najstarsze miasto we Francji z bogatym zapleczem zabytków i historycznych miejsc.
 
Marsylia od zawsze była najważniejszym miastem portowym kraju. Obecnie można udać się do starego portu Vieux, by poczuć ducha dawniejszych czasów. W tym miejscu możesz również skorzystać z bezpłatnego rejsu promem lub zakupić świeże ryby. Marsylia pełna jest zabytków sakralnych, na szczególną uwagę zasługują: umieszczona na 160-metrowym wzgórzu bazylika Notre Dame oraz wybudowana na polecenie Napoleona katedra La Major. Warto odwiedzić też pałac Longchamp z niespotykanie pięknymi fontannami.
 
Marsylia posiada również zaciszne miejsca, stworzone przez naturę, które zapewniają wspaniałe widoki na morze. Charakterystyczne dla tamtejszych okolic są tzw. Calanques, czyli specyficzne doliny pośród skał wyżłobione przez wodę. W pobliżu miasta znajduje się wyspa Chateau, na której nakręcono znaczną część scen do słynnego filmu „Hrabia Monte Christo”.