Bilety lotnicze do Mauritiusa

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy do Mauritiusa niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze do Mauritiusa wybierz lotnisko, na którym chcesz wylądować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze na wybrane lotnisko.
 


 
Widziałeś piramidy z bliska? Podrapałeś Sfinksa za uchem? Przejechałeś się na wielbłądzie? Wybierając się na wycieczkę do Kairu, zakosztujesz tych egipskich atrakcji w pobliskiej Gizie. Przygodę z afrykańskim miastem rozpocznij od Muzeum Kairskiego – wizyta w tym miejscu pozwoli Ci lepiej zrozumieć tamtejszą kulturę i historię tego kraju. Ponadto będziesz mieć niepowtarzalną okazję, aby ujrzeć na własne oczy wyposażenie zgromadzone w grobowcu najsłynniejszego faraona Tutenchamona. Pamiętaj o tym, że Kair może zaoferować Tobie znacznie więcej, niż tylko pozostałości dawnej cywilizacji. Zobacz rzymskie i wczesnochrześcijańskie zabytki, do najważniejszych z nich należy klasztor św. Merkuriusza, w którym znajdują się nietuzinkowe zbiory sztuki koptyjskiej. Wkraczając do muzułmańskiej części egipskiej stolicy, ujrzysz scenerię pochodzącą niczym z „Baśni tysiąca i jednej nocy”. Spacerując uliczkami Kairu, napotkasz niejeden meczet z minaretami. Największą atrakcją dla przybysza z Europy są różnobarwne bazary, pachnące intensywnymi, orientalnymi przyprawami, mieniące się złotym blaskiem biżuterii i przepełnione głośnymi, niekiedy napastliwymi handlarzami, którzy traktują targowanie się jako nieodzowny element kultury. Odkryj wszystkie oblicza Kairu!

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych