Bilety lotnicze do Meksyku

już od 1991 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Cancun
od1991 PLN
Meksyk
od2073 PLN
Guadalajara
od2929 PLN
Cozumel
od2936 PLN
Mexicali
od3390 PLN
Hermosillo
od3627 PLN
Monterrey
od3666 PLN
San Luis Potosi
od3702 PLN
Puerto Vallarta
od3734 PLN
Leon
od3869 PLN
San Jose Cabo
od3882 PLN
Ciudad Del Carmen
od3962 PLN
Merida
od4031 PLN
Ciudad Juarez
od4080 PLN
Veracruz
od4334 PLN
Oaxaca
od4340 PLN
Acapulco
od4790 PLN
Ciudad Obregon
od5088 PLN
Loreto
od5142 PLN
Zacatecas
od5617 PLN
La Paz
od5767 PLN
Huatulco
od6048 PLN
Torreon
od6178 PLN
Aguascalientes
Puerto Escondido
Villahermosa
Najtańsze loty do Meksyku są realizowane z Berlina. Tanie loty z Berlina są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z mogą być wyższe niż z Berlina.
 
Najniższe ceny biletów lotniczych są do Cancun. Połączenia lotnicze do Cancun oferują linie lotnicze . Loty na inne porty lotnicze Meksyku mogą być droższe niż do Cancun.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Berlina do Cancun za bilety lotnicze do Meksyku zapłacisz tylko 1991 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy do Meksyku niższą od powyższej z Berlina do Cancun.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze do Meksyku wybierz lotnisko, na którym chcesz wylądować i kliknij na klawisz z ceną (np. 1991 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze na wybrane lotnisko.
 


 
Miasto Meksyk zostało założone w XIV wieku przez Azteków - cywilizację zamieszkującą ówcześnie tamte tereny. W pierwszej połowie XVI wieku znalazło się pod panowaniem hiszpańskich konkwistadorów, którzy rządzili nim przez kolejne trzysta lat. Meksyk należy do jednej z największych aglomeracji świata. Czynniki te sprawiają, że miasto jest bardzo zróżnicowane pod względem kulturowym, społecznym, religijnym, a nawet architektonicznym. Doskonale widać tu wpływy azteckich założycieli miasta, które współcześnie można podziwiać na przykład w postaci ruin Tenochtitlanu – dawnej stolicy Azteków. Stolica Meksyku jest w większości zamieszkiwana przez chrześcijan, dlatego też jest tam wiele wspaniałych budynków sakralnych, które warto odwiedzić. Światową sławą cieszy się przede wszystkim Bazylika Matki Boskiej z Gaudalupe, zbudowana w celu upamiętnienia objawień Matki Boskiej pewnemu indiańskiemu chłopcu w XVI wieku. Każdego roku do tego miejsca przybywa 10-20 milionów pielgrzymów. Meksyk kojarzy się także z pysznym jedzeniem oraz dobrą zabawą w rytmie tradycyjnej i bardzo rytmicznej muzyki, której na pewno się nie oprzesz!