Bilety lotnicze do Meksyku

już od 1848 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Meksyk
od1848 PLN
Cancun
od1866 PLN
Leon
od2250 PLN
Loreto
od2259 PLN
San Luis Potosi
od2307 PLN
Cozumel
od2321 PLN
Monterrey
od2801 PLN
Guadalajara
od3099 PLN
Merida
od3099 PLN
Ciudad Juarez
od3157 PLN
Acapulco
od3190 PLN
Ciudad Del Carmen
od3237 PLN
Mexicali
od3257 PLN
San Jose Cabo
od3374 PLN
La Paz
od3502 PLN
Ciudad Obregon
od3639 PLN
Huatulco
od3660 PLN
Puerto Vallarta
od3769 PLN
Puerto Escondido
od5409 PLN
Aguascalientes
Villahermosa
Najtańsze loty do Meksyku są realizowane z Berlina. Tanie loty z Berlina są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z mogą być wyższe niż z Berlina.
 
Najniższe ceny biletów lotniczych są do Meksyku. Połączenia lotnicze do Meksyku oferują linie lotnicze . Loty na inne porty lotnicze Meksyku mogą być droższe niż do Meksyku.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Berlina do Meksyku za bilety lotnicze do Meksyku zapłacisz tylko 1848 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy do Meksyku niższą od powyższej z Berlina do Meksyku.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze do Meksyku wybierz lotnisko, na którym chcesz wylądować i kliknij na klawisz z ceną (np. 1848 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze na wybrane lotnisko.
 


 
Miasto Meksyk zostało założone w XIV wieku przez Azteków - cywilizację zamieszkującą ówcześnie tamte tereny. W pierwszej połowie XVI wieku znalazło się pod panowaniem hiszpańskich konkwistadorów, którzy rządzili nim przez kolejne trzysta lat. Meksyk należy do jednej z największych aglomeracji świata. Czynniki te sprawiają, że miasto jest bardzo zróżnicowane pod względem kulturowym, społecznym, religijnym, a nawet architektonicznym. Doskonale widać tu wpływy azteckich założycieli miasta, które współcześnie można podziwiać na przykład w postaci ruin Tenochtitlanu – dawnej stolicy Azteków. Stolica Meksyku jest w większości zamieszkiwana przez chrześcijan, dlatego też jest tam wiele wspaniałych budynków sakralnych, które warto odwiedzić. Światową sławą cieszy się przede wszystkim Bazylika Matki Boskiej z Gaudalupe, zbudowana w celu upamiętnienia objawień Matki Boskiej pewnemu indiańskiemu chłopcu w XVI wieku. Każdego roku do tego miejsca przybywa 10-20 milionów pielgrzymów. Meksyk kojarzy się także z pysznym jedzeniem oraz dobrą zabawą w rytmie tradycyjnej i bardzo rytmicznej muzyki, której na pewno się nie oprzesz!