Bilety lotnicze do Meksyku

już od 2247 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Cancun
od2247 PLN
Meksyk
od2565 PLN
Cozumel
od3250 PLN
Queretaro
od3265 PLN
Ciudad Del Carmen
od3339 PLN
Guadalajara
od3412 PLN
Merida
od3426 PLN
Mexicali
od3457 PLN
Acapulco
od3486 PLN
Ixtapa
od3555 PLN
Monterrey
od3563 PLN
Los Mochis
od3585 PLN
San Jose Cabo
od3661 PLN
Minatitlan
od3824 PLN
Lazaro Cardenas
od3929 PLN
Oaxaca
od4102 PLN
Puebla
od4198 PLN
Leon
od4278 PLN
Puerto Vallarta
od4306 PLN
Ciudad Juarez
od4318 PLN
Culiacan
od4359 PLN
Tampico
od4444 PLN
Tapachula
od4489 PLN
San Luis Potosi
od4494 PLN
Loreto
od4754 PLN
Aguascalientes
Puerto Escondido
Villahermosa
Najtańsze loty do Meksyku są realizowane z Berlina. Tanie loty z Berlina są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z mogą być wyższe niż z Berlina.
 
Najniższe ceny biletów lotniczych są do Cancun. Połączenia lotnicze do Cancun oferują linie lotnicze . Loty na inne porty lotnicze Meksyku mogą być droższe niż do Cancun.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Berlina do Cancun za bilety lotnicze do Meksyku zapłacisz tylko 2247 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy do Meksyku niższą od powyższej z Berlina do Cancun.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze do Meksyku wybierz lotnisko, na którym chcesz wylądować i kliknij na klawisz z ceną (np. 2247 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze na wybrane lotnisko.
 


 
Miasto Meksyk zostało założone w XIV wieku przez Azteków - cywilizację zamieszkującą ówcześnie tamte tereny. W pierwszej połowie XVI wieku znalazło się pod panowaniem hiszpańskich konkwistadorów, którzy rządzili nim przez kolejne trzysta lat. Meksyk należy do jednej z największych aglomeracji świata. Czynniki te sprawiają, że miasto jest bardzo zróżnicowane pod względem kulturowym, społecznym, religijnym, a nawet architektonicznym. Doskonale widać tu wpływy azteckich założycieli miasta, które współcześnie można podziwiać na przykład w postaci ruin Tenochtitlanu – dawnej stolicy Azteków. Stolica Meksyku jest w większości zamieszkiwana przez chrześcijan, dlatego też jest tam wiele wspaniałych budynków sakralnych, które warto odwiedzić. Światową sławą cieszy się przede wszystkim Bazylika Matki Boskiej z Gaudalupe, zbudowana w celu upamiętnienia objawień Matki Boskiej pewnemu indiańskiemu chłopcu w XVI wieku. Każdego roku do tego miejsca przybywa 10-20 milionów pielgrzymów. Meksyk kojarzy się także z pysznym jedzeniem oraz dobrą zabawą w rytmie tradycyjnej i bardzo rytmicznej muzyki, której na pewno się nie oprzesz!