Bilety lotnicze z Gdańska do Meksyku

już od 3085 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Cancun
od3085 PLN
Guadalajara
od3559 PLN
Meksyk
od3740 PLN
Cozumel
od3827 PLN
Tuxtla Gut
od3969 PLN
San Jose Cabo
od4082 PLN
Tampico
od4506 PLN
Ciudad Del Carmen
Ciudad Juarez
Ciudad Obregon
Ciudad Victoria
Lazaro Cardenas
Nuevo Laredo
Salina Cruz
San Luis Potosi
Najniższe ceny biletów lotniczych z Gdańska są do Cancun. Połączenia lotnicze do Cancun oferują linie lotnicze . Loty na inne porty lotnicze Meksyku mogą być droższe niż do Cancun.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze do Cancun za bilety lotnicze z Gdańska do Meksyku zapłacisz tylko 3085 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Gdańska do Meksyku niższą od powyższej do Cancun.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Gdańska do Meksyku wybierz lotnisko, na którym chcesz wylądować i kliknij na klawisz z ceną (np. 3085 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze na wybrane lotnisko.
 


 
Miasto Meksyk zostało założone w XIV wieku przez Azteków - cywilizację zamieszkującą ówcześnie tamte tereny. W pierwszej połowie XVI wieku znalazło się pod panowaniem hiszpańskich konkwistadorów, którzy rządzili nim przez kolejne trzysta lat. Meksyk należy do jednej z największych aglomeracji świata. Czynniki te sprawiają, że miasto jest bardzo zróżnicowane pod względem kulturowym, społecznym, religijnym, a nawet architektonicznym. Doskonale widać tu wpływy azteckich założycieli miasta, które współcześnie można podziwiać na przykład w postaci ruin Tenochtitlanu – dawnej stolicy Azteków. Stolica Meksyku jest w większości zamieszkiwana przez chrześcijan, dlatego też jest tam wiele wspaniałych budynków sakralnych, które warto odwiedzić. Światową sławą cieszy się przede wszystkim Bazylika Matki Boskiej z Gaudalupe, zbudowana w celu upamiętnienia objawień Matki Boskiej pewnemu indiańskiemu chłopcu w XVI wieku. Każdego roku do tego miejsca przybywa 10-20 milionów pielgrzymów. Meksyk kojarzy się także z pysznym jedzeniem oraz dobrą zabawą w rytmie tradycyjnej i bardzo rytmicznej muzyki, której na pewno się nie oprzesz!