Bilety lotnicze z Polski do Meksyku

już od 3035 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Meksyk
od3035 PLN
Leon
od3603 PLN
Queretaro
od3644 PLN
Guadalajara
od3700 PLN
San Jose Cabo
od3748 PLN
Cozumel
od4010 PLN
Ciudad Juarez
od4131 PLN
Ciudad Obregon
od4274 PLN
Loreto
od4609 PLN
Ciudad Victoria
od4701 PLN
Mexicali
od5322 PLN
Morelia
od5489 PLN
Acapulco
od6198 PLN
Oaxaca
od6379 PLN
Ciudad Del Carmen
Lazaro Cardenas
Nuevo Laredo
Salina Cruz
San Luis Potosi
Najtańsze loty do Meksyku są realizowane z Wrocławia. Tanie loty z Wrocławia są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Wrocławia.
 
Najniższe ceny biletów lotniczych z Polski są do Meksyku. Połączenia lotnicze do Meksyku oferują linie lotnicze . Loty na inne porty lotnicze Meksyku mogą być droższe niż do Meksyku.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Wrocławia do Meksyku za bilety lotnicze z Polski do Meksyku zapłacisz tylko 3035 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Meksyku niższą od powyższej z Wrocławia do Meksyku.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Meksyku wybierz lotnisko, na którym chcesz wylądować i kliknij na klawisz z ceną (np. 3035 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze na wybrane lotnisko.
 


 
Miasto Meksyk zostało założone w XIV wieku przez Azteków - cywilizację zamieszkującą ówcześnie tamte tereny. W pierwszej połowie XVI wieku znalazło się pod panowaniem hiszpańskich konkwistadorów, którzy rządzili nim przez kolejne trzysta lat. Meksyk należy do jednej z największych aglomeracji świata. Czynniki te sprawiają, że miasto jest bardzo zróżnicowane pod względem kulturowym, społecznym, religijnym, a nawet architektonicznym. Doskonale widać tu wpływy azteckich założycieli miasta, które współcześnie można podziwiać na przykład w postaci ruin Tenochtitlanu – dawnej stolicy Azteków. Stolica Meksyku jest w większości zamieszkiwana przez chrześcijan, dlatego też jest tam wiele wspaniałych budynków sakralnych, które warto odwiedzić. Światową sławą cieszy się przede wszystkim Bazylika Matki Boskiej z Gaudalupe, zbudowana w celu upamiętnienia objawień Matki Boskiej pewnemu indiańskiemu chłopcu w XVI wieku. Każdego roku do tego miejsca przybywa 10-20 milionów pielgrzymów. Meksyk kojarzy się także z pysznym jedzeniem oraz dobrą zabawą w rytmie tradycyjnej i bardzo rytmicznej muzyki, której na pewno się nie oprzesz!