Bilety lotnicze z Polski do Meksyku

już od 2361 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Cancun
od2361 PLN
Meksyk
od3035 PLN
Guadalajara
od3585 PLN
Hermosillo
od3627 PLN
Cozumel
od3659 PLN
Monterrey
od3666 PLN
San Luis Potosi
od3702 PLN
Puerto Vallarta
od3734 PLN
San Jose Cabo
od3882 PLN
Ciudad Del Carmen
od3962 PLN
Leon
od4020 PLN
Merida
od4031 PLN
Ciudad Juarez
od4080 PLN
Veracruz
od4334 PLN
Oaxaca
od4340 PLN
Mexicali
od4407 PLN
Acapulco
od4790 PLN
Ciudad Obregon
od5088 PLN
Loreto
od5142 PLN
Zacatecas
od5617 PLN
La Paz
od5767 PLN
Torreon
od6178 PLN
Aguascalientes
Puerto Escondido
Villahermosa
Najtańsze loty do Meksyku są realizowane z Katowic. Tanie loty z Katowic są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Katowic.
 
Najniższe ceny biletów lotniczych z Polski są do Cancun. Połączenia lotnicze do Cancun oferują linie lotnicze . Loty na inne porty lotnicze Meksyku mogą być droższe niż do Cancun.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Katowic do Cancun za bilety lotnicze z Polski do Meksyku zapłacisz tylko 2361 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Meksyku niższą od powyższej z Katowic do Cancun.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Meksyku wybierz lotnisko, na którym chcesz wylądować i kliknij na klawisz z ceną (np. 2361 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze na wybrane lotnisko.
 


 
Miasto Meksyk zostało założone w XIV wieku przez Azteków - cywilizację zamieszkującą ówcześnie tamte tereny. W pierwszej połowie XVI wieku znalazło się pod panowaniem hiszpańskich konkwistadorów, którzy rządzili nim przez kolejne trzysta lat. Meksyk należy do jednej z największych aglomeracji świata. Czynniki te sprawiają, że miasto jest bardzo zróżnicowane pod względem kulturowym, społecznym, religijnym, a nawet architektonicznym. Doskonale widać tu wpływy azteckich założycieli miasta, które współcześnie można podziwiać na przykład w postaci ruin Tenochtitlanu – dawnej stolicy Azteków. Stolica Meksyku jest w większości zamieszkiwana przez chrześcijan, dlatego też jest tam wiele wspaniałych budynków sakralnych, które warto odwiedzić. Światową sławą cieszy się przede wszystkim Bazylika Matki Boskiej z Gaudalupe, zbudowana w celu upamiętnienia objawień Matki Boskiej pewnemu indiańskiemu chłopcu w XVI wieku. Każdego roku do tego miejsca przybywa 10-20 milionów pielgrzymów. Meksyk kojarzy się także z pysznym jedzeniem oraz dobrą zabawą w rytmie tradycyjnej i bardzo rytmicznej muzyki, której na pewno się nie oprzesz!