Bilety lotnicze z Polski do Meksyku

już od 2446 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Cancun
od2446 PLN
Meksyk
od2629 PLN
San Jose Cabo
od2900 PLN
San Luis Potosi
od2933 PLN
Leon
od2998 PLN
Acapulco
od3044 PLN
Saltillo
od21412 PLN
Сьюдад-Дель-Кармен
Сьюдад-Хуарес
Сьюдад-Обрегон
Сьюдад-Виктория
Колима
Косумель
Кульякан
Гуаймас
Уатулько
Икстапа/Сиуатанехо
Халапа
Ла-Пас
Лазаро Карденас
Лорето
Лос-Мочис
Матаморос
Масатлан
Мехикали
Минатитлан
Нуэво-Ларедо
Пьедрас-Неграс
Поса-Рика
Атлиско Пуэбле
Пуэрто-Пеньяско
Керетаро
Рейноса
Салина-Крус
Тапачула
Торреон
Тустла-Гутьеррес
Najtańsze loty do Meksyku są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Najniższe ceny biletów lotniczych z Polski są do Cancun. Połączenia lotnicze do Cancun oferują linie lotnicze . Loty na inne porty lotnicze Meksyku mogą być droższe niż do Cancun.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy do Cancun za bilety lotnicze z Polski do Meksyku zapłacisz tylko 2446 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Meksyku niższą od powyższej z Warszawy do Cancun.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Meksyku wybierz lotnisko, na którym chcesz wylądować i kliknij na klawisz z ceną (np. 2446 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze na wybrane lotnisko.
 


 
Miasto Meksyk zostało założone w XIV wieku przez Azteków - cywilizację zamieszkującą ówcześnie tamte tereny. W pierwszej połowie XVI wieku znalazło się pod panowaniem hiszpańskich konkwistadorów, którzy rządzili nim przez kolejne trzysta lat. Meksyk należy do jednej z największych aglomeracji świata. Czynniki te sprawiają, że miasto jest bardzo zróżnicowane pod względem kulturowym, społecznym, religijnym, a nawet architektonicznym. Doskonale widać tu wpływy azteckich założycieli miasta, które współcześnie można podziwiać na przykład w postaci ruin Tenochtitlanu – dawnej stolicy Azteków. Stolica Meksyku jest w większości zamieszkiwana przez chrześcijan, dlatego też jest tam wiele wspaniałych budynków sakralnych, które warto odwiedzić. Światową sławą cieszy się przede wszystkim Bazylika Matki Boskiej z Gaudalupe, zbudowana w celu upamiętnienia objawień Matki Boskiej pewnemu indiańskiemu chłopcu w XVI wieku. Każdego roku do tego miejsca przybywa 10-20 milionów pielgrzymów. Meksyk kojarzy się także z pysznym jedzeniem oraz dobrą zabawą w rytmie tradycyjnej i bardzo rytmicznej muzyki, której na pewno się nie oprzesz!

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych