Bilety lotnicze z Polski do Melbourne

już od 4442 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Najtańsze loty do Melbourne są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Melbourne zapłacisz tylko 4442 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Melbourne niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Melbourne wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 4442 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Melbourne.
 


 
Melbourne jest nowoczesnym miastem, ale nie brakuje w nim również ciekawych zabytków, które pochodzą z czasów wiktoriańskich. Miasto jest najważniejszym ośrodkiem gospodarczym i przemysłowym w Australii. W 2002 i 2004 roku Melbourne zajęło pierwsze miejsce w rankingu najlepszych miast do życia na ziemi, który był prowadzony przez brytyjskie pismo „The Economist”. Warto więc sprawdzić osobiście, dlaczego akurat tam ludziom żyje się najlepiej.
 
W Melbourne ogromne drapacze chmur wyrastają pośród zielonych parków i ogrodów. Aby spojrzeć na miasto z wysoka, można udać się na ostatnie piętro Eureka Tower lub jednej z Rialto Towers, gdzie znajdują się tarasy widokowe.
 
Jednym z najstarszych i zarazem najpiękniejszych śladów po brytyjskich kolonistach jest budynek Wystawy Królewskiej. Mieszanka stylów architektonicznych oraz historyczne znaczenie sprawia, że jest to budowla chętnie odwiedzana przez turystów i miejscowych. Właśnie w tym miejscu został utworzony pierwszy parlament niepodległej Australii.
 
W Melbourne odbywa się również wiele międzynarodowych imprez sportowych, np. wyścigi konne Melbourne Cup, turniej tenisowy Australian Open, Grand Prix Australii - wyścig Formuły 1 czy Wielki Finał Australian Football League.