Bilety lotnicze z Polski do Monachium

już od 446 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWrocławia
od446 PLN
zPoznania
od447 PLN
zRzeszowa
od507 PLN
zZielonej Góry
od511 PLN
zKatowic
od521 PLN
zKrakowa
od521 PLN
zGdańska
od531 PLN
zWarszawy
od562 PLN
zLublin
od700 PLN
zSzczecina
od759 PLN
zBydgoszczy
od956 PLN
Najtańsze loty do Monachium są realizowane z Wrocławia. Tanie loty z Wrocławia są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Wrocławia.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Wrocławia za bilety lotnicze z Polski do Monachium zapłacisz tylko 446 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Monachium niższą od powyższej z Wrocławia.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Monachium wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 446 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Monachium.
 

 
Położone w malowniczej bawarskiej scenerii Monachium bywa nazywane często drugą stolicą Niemiec. Nie sposób się z tym nie zgodzić, ponieważ właśnie tu bije przemysłowe serce kraju. Swoje siedziby w mieście mają tak znane koncerny jak Siemens czy BMW. Gigant motoryzacyjny prowadzi otwarte dla zwiedzających muzeum, w którym prezentowane są wszystkie dotychczas wprowadzone do sprzedaży modele tej marki.
Miasto pełne jest wspaniałych zabytków architektury sakralnej, takich jak symbol Monachium – Kościół NMP. Świątynia ma charakterystyczne dwie wysokie wieże zwieńczone miedzianymi kopułami. Jednak bawarska stolica to nie tylko zabytki. Dla najodważniejszych funkcjonuje jedyna na świecie plaża nudystów w centrum miejskiego parku. Monachium ma w swojej ofercie również niezwykle bogaty wachlarz wydarzeń kulturalnych. W samym tylko Śródmieściu działa ponad 89 scen teatralnych z Teatrem Niemieckim na czele.
Najwięcej odwiedzających nie sprowadzają bynajmniej teatry, lecz wielkie święto piwa. Charakterystyczne litrowe kufle i wydekoltowane kelnerki przyciągają piwoszy z całego świata. Odbywający się corocznie Oktoberfest jest niebywałą okazją do zasmakowania w oryginalnym złotym trunku, który ponoć najlepiej smakuje w Monachium.