Bilety lotnicze z Polski do Monachium

już od 704 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPoznania
od704 PLN
zWrocławia
od949 PLN
zGdańska
od980 PLN
zWarszawy
od1023 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Monachium są realizowane z Poznania. Tanie loty z Poznania są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Poznania.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Poznania za bilety lotnicze z Polski do Monachium zapłacisz tylko 704 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Monachium niższą od powyższej z Poznania.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Monachium wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 704 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Monachium.
 

 
Położone w malowniczej bawarskiej scenerii Monachium bywa nazywane często drugą stolicą Niemiec. Nie sposób się z tym nie zgodzić, ponieważ właśnie tu bije przemysłowe serce kraju. Swoje siedziby w mieście mają tak znane koncerny jak Siemens czy BMW. Gigant motoryzacyjny prowadzi otwarte dla zwiedzających muzeum, w którym prezentowane są wszystkie dotychczas wprowadzone do sprzedaży modele tej marki.
Miasto pełne jest wspaniałych zabytków architektury sakralnej, takich jak symbol Monachium – Kościół NMP. Świątynia ma charakterystyczne dwie wysokie wieże zwieńczone miedzianymi kopułami. Jednak bawarska stolica to nie tylko zabytki. Dla najodważniejszych funkcjonuje jedyna na świecie plaża nudystów w centrum miejskiego parku. Monachium ma w swojej ofercie również niezwykle bogaty wachlarz wydarzeń kulturalnych. W samym tylko Śródmieściu działa ponad 89 scen teatralnych z Teatrem Niemieckim na czele.
Najwięcej odwiedzających nie sprowadzają bynajmniej teatry, lecz wielkie święto piwa. Charakterystyczne litrowe kufle i wydekoltowane kelnerki przyciągają piwoszy z całego świata. Odbywający się corocznie Oktoberfest jest niebywałą okazją do zasmakowania w oryginalnym złotym trunku, który ponoć najlepiej smakuje w Monachium.