Bilety lotnicze z Wielkiej Brytanii do Montrealu

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Wielkiej Brytanii do Montrealu niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Wielkiej Brytanii do Montrealu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Montrealu.
 


 
Gdzie, poza Starym Kontynentem, można jeszcze zobaczyć katedrę Notre-Dame? W jednym z najbardziej kosmopolitycznych, różnorodnych kulturowo i architektonicznie miast Ameryki Północnej – Montrealu! To frankofońskie miasto, leżące w prowincji Quebec, zostało opanowane nie tylko przez dźwięczny język Francuzów. Tu po prostu na każdym kroku spotyka się pozostałości francuskiej dominacji w regionie.
 
To drugie co do wielkości kanadyjskie miasto, tylko ze względów strategicznych nie zostało stolicą kraju – pod względem znaczenia gospodarczego czy przemysłowego ustępuje jedynie Toronto. Jeśli jednak pragnie się podążać z duchem czasu należy odwiedzić położony nad rzeką św. Wawrzyńca Montreal, bo to on został uznany przez UNESCO za „światową stolicę designu”, a powszechnie nazywany jest „kulturową stolicą Kanady”.
 
Jeśli pragniesz zobaczyć cuda techniki i sztuk wizualnych, a dodatkowo podziwiać malownicze, wyspiarskie usytuowanie aglomeracji, przyleć do Montrealu! Wizyta tutaj to uczta dla oczu – tych przyzwyczajonych do tradycyjnych, europejskich form, ale także szukających innowacji, które rodzą się z fuzji starego i nowego, dzieł natury i tworów człowieka.