Bilety lotnicze z Hiszpanii do Moskwy

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Hiszpanii do Moskwy niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Hiszpanii do Moskwy wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Moskwy.
 


 
Tutaj rozgrywała się historia. Od średniowiecza mieściła się tu stolica wielkich imperiów. Od carów, przez komunistów, aż do obecnej władzy, Moskwa była jednym z najważniejszych miast świata. Czerwone mury Kremla dopiero od 1991 roku dostępne są dla zagranicznych turystów. Słynny sobór Wasyla, największa na świecie odlewana armata i mumia Lenina. Wiele niezwykłości czeka na każdego, kto zechce przyjechać i poznać bliżej rosyjską metropolię.
 
Różnorodność pamiątek, jakie można zabrać z Moskwy może przytłaczać. Nie ważne jednak czy zabierzesz ze sobą uśmiechniętą matrioszkę, plastikowe jajo faberge, czy haftowany ręcznik, to w każdym z nich znajdziesz fragment rosyjskiej duszy. Będąc w Moskwie warto odwiedzić jedno z kulturalnych centrów miasta. Do wyboru mamy niezwykle szeroki wachlarz miejsc. Teatr Bolszoj czy Tietrakowskaja Galeria? W Moskwie nie ma „albo albo”, każde miejsce jest warte odwiedzenia. Dlatego kilka dni na wypoczynek w tym mieście to stanowczo za mało!
 
Głównymi twórcami niezwykłej atmosfery miasta są jego mieszkańcy. Na moskiewskich ulicach spotkać można typowe rosyjskie babuleńki obok wciśniętych w garnitury biznesmenów i brodatych mieszkańców Kaukazu. Połączyło ich miasto, które nie pozwala o sobie zapomnieć.