Bilety lotnicze z Polski do Nicei

już od 308 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od308 PLN
zWarszawy
od399 PLN
zKatowic
od685 PLN
zWrocławia
od719 PLN
zPoznania
od760 PLN
zGdańska
od799 PLN
zRzeszowa
od880 PLN
zZielonej Góry
od1092 PLN
zSzczecina
od1103 PLN
zBydgoszczy
Najtańsze loty do Nicei są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Nicei zapłacisz tylko 308 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Nicei niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Nicei wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 308 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Nicei.
 


 
Nicea to miasteczko znajdujące się we Francji na Lazurowym Wybrzeżu. Ta malownicza miejscowość jest popularna i oblegana przez turystów szczególnie w okresie letnim. Posiada dostęp do Morza Śródziemnego i wyjątkowo piękne plaże, dlatego też ludzie bardzo chętnie spędzają tam urlopy i wakacje. Dodatkowo bardzo blisko stamtąd do Alp, co czyni to miejsce jeszcze bardziej atrakcyjnym.
 
Nicea jest bardzo stara, jej początki sięgają IV wieku p.n.e., dlatego może pochwalić się licznymi zabytkami i historycznymi zabudowaniami. Możemy podziwiać tam między innymi wzgórze zamkowe La Colline du Chateau z ruinami starego zamku oraz katedry, Plac Massena ozdobiony malowniczymi fontannami i pięknymi kamienicami, ruiny rzymskiego amfiteatru, katedrę przy placu Rossettiego oraz wiele starych kościołów i kaplic.
 
Nicea nazywana jest miastem sztuki, ponieważ zamieszkiwało ją przez lata wielu znanych artystów, w szczególności malarzy, którzy przyczynili się do jej rozkwitu. Obecnie można tam podziwiać ich dzieła w licznych galeriach sztuki oraz muzeach.
 
W mieście znajduje się ośrodek leczenia chorób układu oddechowego. Jego stworzenie było możliwe dzięki wspaniałemu klimatowi, który panuje w Nicei.