Bilety lotnicze z Wielkiej Brytanii do Osaki

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Wielkiej Brytanii do Osaki niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Wielkiej Brytanii do Osaki wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Osaki.
 


 
Z populacją 2,5 mln Osaka jest trzecim pod względem wielkości i drugim najważniejszym miastem w Japonii. Miasto już w starożytności było potęgą gospodarczą, polityczną i kulturalną regionu Kansai. Przez te wszystkie lata Osaka dorobiła się wielu zabytków oraz wspaniałych miejsc, gdzie można miło i ciekawie spędzić czas. To japońskie miasto ciągle się rozwija, dlatego fantastycznie łączy w sobie dotychczasowy dorobek kulturowy z nowoczesną architekturą i współczesną technologią. Dowodem na to jest górujący nad Osaką i otoczony oszklonymi drapaczami chmur XVI-wieczny zamek, w kształcie, charakterystycznej dla tradycyjnych budowli japońskich, pagody. Zabytkami zbudowanymi w podobnym stylu są w Osace m.in. jedna z najstarszych w Japonii świątynia Shitennoji czy kompleks budowli sakralnych Sumiyoshi Taisha. Z kolei w dosyć nowoczesnym budynku znajduje się Muzeum Historii, w którym poznasz dzieje miasta od jego powstania aż do czasów współczesnych. Władze Osaki dbają o to, aby mieszkańcom nie brakowało terenów zielonych. Tamtejsze parki są bardzo piękne. Jeżeli pragniesz więc odpocząć na łonie natury, udaj się np. do parku Minoo, gdzie prócz wspaniałej flory możesz podziwiać wodospady.