Bilety lotnicze z Polski do Oslo

już od 603 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zLublin
od603 PLN
zPoznania
od650 PLN
zKatowic
od715 PLN
zSzczecina
od717 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Oslo są realizowane z Lublin. Tanie loty z Lublin są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Lublin.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Lublin za bilety lotnicze z Polski do Oslo zapłacisz tylko 603 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Oslo niższą od powyższej z Lublin.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Oslo wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 603 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Oslo.
 


 
Jest wiele poglądów na temat genezy nazwy norweskiej stolicy. Z pewnością jednym z ciekawszych jest hipoteza, według której pochodzi ona od swojej oryginalnej pisowni – Áslo. Pisownia ta wywodzi się od Asów, czyli skandynawskich bogów obdarzonych najpotężniejszymi mocami. Stąd też Oslo to równina bogów.
 
Wspaniałe zabytki takie jak XIII-wieczny Zamek Akershus, Ratusz, w którym wręczana jest Pokojowa Nagroda Nobla, Pałac Królewski czy neogotycka katedra św. Olafa to charakterystyczne elementy tego ośrodka. W jego krajobraz i atmosferę doskonale wpisuje się też Muzeum Łodzi Wikingów oraz ulubione miejsce mieszkańców i turystów, czyli pełen niesamowitych rzeźb Park Vigelanda.
 
Stolica Norwegii nierozerwalnie związana jest także z rozrywką, rekreacją i sportem. Wybrzeże, a konkretniej Akerbrygge, czyli rozrywkowe centrum miasta, tętni życiem do wczesnych godzin porannych. Zakupowe szaleństwo, spotkania w restauracjach i zabawa do utraty tchu w tamtejszych klubach to tylko niektóre z alternatyw spędzania wolnego czasu, jakie oferuje to miejsce. Do wypoczynku skłaniają turystów piękne plaże i parki. Miłośnicy sportów zimowych powinni zobaczyć skocznię narciarską Holmenkollen, miejsce triumfów Adama Małysza. Oslo to miasto pełne możliwości, sprawdź sam.