Bilety lotnicze z Polski do Pafos

już od 387 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPoznania
od387 PLN
zKatowic
od525 PLN
zGdańska
od556 PLN
zWrocławia
od594 PLN
zWarszawy
od612 PLN
zKrakowa
od819 PLN
zRzeszowa
od3145 PLN
zSzczecina
od21027 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Pafos są realizowane z Poznania. Tanie loty z Poznania są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Poznania.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Poznania za bilety lotnicze z Polski do Pafos zapłacisz tylko 387 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Pafos niższą od powyższej z Poznania.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Pafos wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 387 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Pafos.
 


 
Śródziemnomorskie miasteczka są niezwykle urokliwe i tajemnicze. Jednym z nich jest Pafos, znajdujący się na południowo-zachodnim wybrzeżu Cypru. Miejsce to jest nieodłącznie związane z kultem greckiej bogini Afrodyty, która według mitologii, miała wyłonić się w pobliżu z morskiej piany. Liczne zabytki pochodzące ze starożytności oraz średniowiecza, wspaniała, dzika przyroda, a także przepiękne plaże otoczone lazurowymi wodami morskimi sprawiają, że jest to miejsce idealne na wypoczynek. O jego dużej wartości świadczy również fakt, że Pafos zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Podczas zwiedzania, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na imponujące Grobowce Królewskie z IV w. p.n.e., w których chowano najważniejszych na Cyprze urzędników. Wrażenie na zwiedzających robią również słynne mozaiki z Pafos. Powstały one w pierwszych wiekach naszej ery i przedstawiają głównie sceny z greckiej mitologii. Interesujący dla wielu może okazać się także XIII-wieczny zamek, wzniesiony tuż przy samym porcie. Pafos zatem to miasto pełne niezwykłych zabytków, atrakcji i smakowitego jedzenia, którego koniecznie musisz spróbować, podczas pobytu na Cyprze.