Bilety lotnicze do Pekinu

już od 2248 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od2248 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Najtańsze loty do Pekinu są realizowane z Wrocławia. Tanie loty z Wrocławia są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z mogą być wyższe niż z Wrocławia.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Wrocławia za bilety lotnicze do Pekinu zapłacisz tylko 2248 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy do Pekinu niższą od powyższej z Wrocławia.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze do Pekinu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 2248 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Pekinu.
 

Pekin jest drugim co do wielkości miastem w Chinach. Miejsce to niczym magnes przyciąga coraz większą liczbę odwiedzających, stając się najatrakcyjniejszym chińskim ośrodkiem. Większość zabudowań można podzielić na trzy grupy. Pierwszą i zdecydowanie najatrakcyjniejszą stanowią obiekty, pochodzące jeszcze z czasów rządów cesarza. Drugą stanowią kanciaste wieżowce wybudowane w latach 60, a trzecią natomiast najnowsze drapacze chmur ze szkła i stali.
 
Zdecydowanie najpiękniejszym miejscem w chińskiej stolicy jest Zakazane Miasto, będące w przeszłości pałacem cesarskim. Duchowym centrum zabytkowego Pekinu jest taoistyczna Świątynia Nieba. Prawdziwie niezapomnianym przeżyciem może być jednak spacer po hutong, czyli tradycyjnej bardzo ciasnej zabudowie.
 
Prawdziwie podniosła atmosfera panująca w stolicy Państwa Środka jest najlepiej wyczuwalna w pobliżu grobowców cesarzy z Ming. Sama ścieżka prowadząca do nekropolii strzeżona jest przez kamienne rzeźby przedstawiające zwierzęta. Ich zadaniem jest pilnowanie duchów pochowanych tu władców. Wizyta w Pekinie to również doskonała okazja do skosztowania niezwykłych potraw kuchni chińskiej. Należy jednak pamiętać, że każdy region Państwa Środka oferuje często zupełnie odmienne doznania smakowe, które zwykle nieco odbiegają od naszych europejskich.