Bilety lotnicze z Polski do Pekinu

już od 3370 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od3370 PLN
zPoznania
od4018 PLN
zGdańska
od4143 PLN
zKrakowa
od4359 PLN
zWrocławia
od4819 PLN
zKatowic
od4970 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Pekinu są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Pekinu zapłacisz tylko 3370 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Pekinu niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Pekinu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 3370 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Pekinu.
 

Pekin jest drugim co do wielkości miastem w Chinach. Miejsce to niczym magnes przyciąga coraz większą liczbę odwiedzających, stając się najatrakcyjniejszym chińskim ośrodkiem. Większość zabudowań można podzielić na trzy grupy. Pierwszą i zdecydowanie najatrakcyjniejszą stanowią obiekty, pochodzące jeszcze z czasów rządów cesarza. Drugą stanowią kanciaste wieżowce wybudowane w latach 60, a trzecią natomiast najnowsze drapacze chmur ze szkła i stali.
 
Zdecydowanie najpiękniejszym miejscem w chińskiej stolicy jest Zakazane Miasto, będące w przeszłości pałacem cesarskim. Duchowym centrum zabytkowego Pekinu jest taoistyczna Świątynia Nieba. Prawdziwie niezapomnianym przeżyciem może być jednak spacer po hutong, czyli tradycyjnej bardzo ciasnej zabudowie.
 
Prawdziwie podniosła atmosfera panująca w stolicy Państwa Środka jest najlepiej wyczuwalna w pobliżu grobowców cesarzy z Ming. Sama ścieżka prowadząca do nekropolii strzeżona jest przez kamienne rzeźby przedstawiające zwierzęta. Ich zadaniem jest pilnowanie duchów pochowanych tu władców. Wizyta w Pekinie to również doskonała okazja do skosztowania niezwykłych potraw kuchni chińskiej. Należy jednak pamiętać, że każdy region Państwa Środka oferuje często zupełnie odmienne doznania smakowe, które zwykle nieco odbiegają od naszych europejskich.