Bilety lotnicze z Polski do Pizy

już od 317 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od317 PLN
zWarszawy
od594 PLN
zRzeszowa
od697 PLN
zPoznania
od718 PLN
zWrocławia
od719 PLN
zKatowic
od1031 PLN
zBydgoszczy
od1055 PLN
zSzczecina
od4427 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Pizy są realizowane z Gdańska. Tanie loty z Gdańska są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Gdańska.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Gdańska za bilety lotnicze z Polski do Pizy zapłacisz tylko 317 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Pizy niższą od powyższej z Gdańska.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Pizy wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 317 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Pizy.
 


 
Wbrew obiegowej opinii Piza słynie nie tylko z Krzywej Wieży, której projekt, a raczej wykonanie nie do końca się udało. Jeśli zdecydujesz się tam polecieć czeka na Ciebie masa nieoczekiwanych zabytków oraz atrakcji. Z pewnością Piza to miasto niedoceniane. Oprócz Krzywej Wieży, pięknego budynku w unikaniu swej prostoty, jednak zaciemniającej obraz całego miasta, zabytkami godnymi polecenia są zarówno te oddalone od Campo dei Miracoli, czyli Pola Cudów, jak te znajdujące się na nim, czyli, pomijając Krzywą Wieżę, przepiękna katedra, baptysterium czy Campo santo – najbardziej znany we Włoszech, zbudowany w kształcie czworoboku cmentarz. Zabytki włoskiego miasta budowane były w złotym okresie, wtedy, gdy Piza stanowiła o sile włoskiej żeglugi Morza Śródziemnego, datuje się to na czasy XI – XIII wieku. Jeśli niezwykle spodobałoby Ci się miasto i chciałbyś zostać na stałe w Pizie zachęca do tego jeden z największych naukowych ośrodków – uniwersytet w Pizie. Nauczał tutaj Galileusz. Dzięki obecności wielu studentów oraz corocznie odwiedzających turystów, miasto wciąż żyje. Wzdłuż morskiego wybrzeża ciągną się jeszcze nadmorskie kurorty innych miasteczek, naprawdę nieciekawe, dlatego lepiej pozostań przy rzece, która płynie wzdłuż Pizy.