Bilety lotnicze z Ukrainy do Polski

już od 85 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Gdańsk
od85 PLN
Katowice
od85 PLN
Wrocław
od85 PLN
Lublin
od134 PLN
Kraków
od271 PLN
Poznań
od331 PLN
Warszawa
od402 PLN
Zielona Góra
Najtańsze loty do Polski są realizowane z Charkowa. Tanie loty z Charkowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Ukrainy mogą być wyższe niż z Charkowa.
 
Najniższe ceny biletów lotniczych z Ukrainy są do Gdańska. Połączenia lotnicze do Gdańska oferują linie lotnicze . Loty na inne porty lotnicze Polski mogą być droższe niż do Gdańska.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Charkowa do Gdańska za bilety lotnicze z Ukrainy do Polski zapłacisz tylko 85 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Ukrainy do Polski niższą od powyższej z Charkowa do Gdańska.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Ukrainy do Polski wybierz lotnisko, na którym chcesz wylądować i kliknij na klawisz z ceną (np. 85 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze na wybrane lotnisko.
 

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych