Bilety lotnicze do Poznania

już od 506 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od506 PLN
zŁotwa
od679 PLN
zNiemiec
od691 PLN
zRepubliki Irlandii
od827 PLN
zWłoch
od857 PLN
zDanii
od877 PLN
zSzwajcarii
od885 PLN
zGrecji
od897 PLN
zRumunii
od951 PLN
zMalty
od984 PLN
zAustrii
od1027 PLN
zHolandii
od1052 PLN
zBelgii
od1119 PLN
zPortugalii
od1494 PLN
zEgiptu
od1539 PLN
zCypr
od1976 PLN
zStanów Zjednoczonych
od2295 PLN
zIndii
od3190 PLN
zBrazylii
od5845 PLN
zRosji
od6755 PLN
zWielkiej Brytanii
od11440 PLN
zRepubliki Czeskiej
Najtańsze loty do Poznania są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze do Poznania zapłacisz tylko 506 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy do Poznania niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze do Poznania wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 506 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Poznania.
 


 
Wielkopolska stolica słynie z niemieckiego „ordnungu”, pry z gzikiem, rogali marcińskich i Międzynarodowych Targów Poznańskich. Te podstawowe skojarzenia, które nasuwają się na myśl o nadwarciańskim mieście nie oddają jego prawdziwego klimatu. Przyjedź do Poznania czym prędzej i poznaj jego liczne walory!
 
Serce jednego z najstarszych polskich grodów bije na Starym Rynku, w którego bliskim sąsiedztwie znajdują się najważniejsze zabytki – Ratusz, Ostrów Tumski, domki budniczne, piękne pałace Działyńskich, Mielżyńskich, Górków oraz pomnik Bamberki upamiętniający osadników niemieckich, którzy przywędrowali w wielkopolskie strony z Bambergu. Niezmienną od stuleci atrakcją są dwa niewinne białe koziołki, które z impetem, siłą i ferworem walki trykają się na wieży ratuszowej. Stary Rynek to nie tylko skupisko zabytków, przede wszystkim jest to miejsce spotkań mieszkańców.
 
Poznań nazywany jest miastem doznań. Liczne atrakcje, imponujące zabytki, muzea i galerie sztuki, klimatyczne knajpki i puby sprawią, że nie będziesz się nudzić w stolicy Wielkopolski.